Piedāvājums

Kazdangas pilī piedāvā dažādas radošās darbnīcas. 

Piedāvājam papīra izgatavošanas, sveču liešanas un dekorēšanas darbnīcas, sapņu ķērāju un puzuru darbnīcas, kā arī citādo pankūku un piparkūku darbnīcas. Par darbnīcām vairāk uzzināsiet šeit >>> . 


Darbnīcas piedāvājam grupām 10 un vairāk personām un iepriekš jāpiesaka vismaz divas dienas iepriekš, lai varam sagatavot materiālus. Cena vienai personai 2.12 eiro. 
Zvaniet un piesakiet savu apmeklējumu T: 29103813
     


Kazdanga ir brīnišķīga vieta, kur jauki un saturīgi pavadīt laiku, gan ekskursijās pa muzeju, gan parku un vēsturisko muižas apbūvi. 
      Šeit ir iespēja organizēt dažāda veida nometnes un atpūtas pasākumus. Iespēja atpūsties mierā un klusumā, šeit jūs izjutīsiet parka koku varenumu, kultūrvēsturisko mantojumu un cilvēku sirds siltumu. Kazdanga ir vieta kur laiks paiet nemanot.
      Pie mums katru gadu notiek dažāda veida nometnes, jo nodrošinām gan naktsmītnes, gan  telpas nodarbībām, gan ēdināšanu. Kazdanga apbur ar savu vienreizējo un neatkārtojamo auru un  brīnišķīgo dabu. Šogad jau 20 reizi notiks nometne "Saldskābais smaids", pie mums vasarā deju ritmos laiku pavadīs gan tautisko, moderno un salsas deju dejotāji, nometnes organizē arī dziedātāji un arī jaunsargi. Nometņu nodarbībām piedāvājam dažāda liekuma telpas, pavisam muižas kompleksā piedāvājam sešas, sākot no nelielām līdz pat kultūras nama zālei ar 600 skatītāju vietām.
      Arī Tev ir iespēja noorganizēt savu nometni Kazdangā, ne tikai vasarā, bet arī ziemā un pavasarī. Kas gan var būt jaukākas par baltu sniegu, vai baltām vizbulīšu pļavām.  
      Šis ir īstais laiks plānot nometni!

Droši zvani, tālrunis informācijai  26421640 


Atpūties aktīvi Kazdangā 


 Liepājas rajona partnerība un Lauku atbalsta dienests atbalstījuši biedrības ,, KODOLS'' LEADER projektu ,,Mehānisko peldlīdzekļu, velosipēdu un aprīkojuma iegāde iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanas iespēju dažādošanai Kazdangā”. Projekta ietvaros iegādāti vienpadsmit velosipēdi, tandēmi un katamarāni, kurus ir iespējams iznomāt. Noma iespējama iepriekš vienojoties pa tālruni 20614108. Inventārs NETIEK izsniegts personām, kas ir alkohola reibumā
         


Izzini Kazdangu 


      Muzejs – 
     Meža muzeja ekspozīcija, Kazdangas muzejs, dažādas brīnišķīgas mākslinieku izstādes.

   T: 63449755  mob. 28616717   
Ieeja EUR 1.00

      
      
 Gida pakalpojumi – 
Gan parku, gan muižas apbūvi, kā arī muzeju  Tu vari apskatīt tāpat, bet ja vēlies  dzirdēt interesantus  stāstus par muižas laikiem, tad mēs iesakām izmantot muzeja un tūrisma centra piedāvātos gidus.
T: 28616717 (muzejs); 29103813 (parks) 
Gida pakalpojumi  EUR 5.83

         
        Programma jaunlaulātajiem-
Kazdangas pils darbinieki aicina jaunlaulātos ar saviem viesiem uz brīdi piestāt un savas dzīves balto dienu  skaistos mirkļus   pavadīt  darbojoties kopā ar mums.  T: 29103813 
Programma jaunlaulātajiem 
EUR 35.27
Vairāk lasīt šeit >>>


     Koka skulptūras-
 No 2012. gada vasaras parku caurvij  tēli no dažādām teikām,  tādus tos ieraudzīja Liepājas mākslas vidusskolas  jaunieši , šobrīd skulptūras vairāk atrodas  parka daļā, kas atrodas ap pili, bet tuvākajā nākotnē mums ir plānots papildināt ar skulptūrām arī citas parka daļas. 
     Pludmales volejbola laukums- pavisam netālu aiz pils atrodas peldvieta un savukārt blakus tai divi laukumi, kur ar draugiem, kolēģiem vai vienkārši domu biedriem uzspēlēt bumbu un atpūsties.


Kultūras centrs un saieta nams piedāvā 
         
Koncertus, svinības;
        Seminārus, konferences:
    Sarīkojumus un atpūtas vakarus;
       Piedāvājam skaņas un gaismas pakalpojumus;
       Projektoru nomu
Jums ir iespēja izvēlēties telpas savām vajadzībām: Lielā zāle - 600 vietas, foajē - 100 vietas, lasītava - 70 vietas, pieaugušo izglītības semināru telpa līdz 35 vietām. T: 26681805 

        Naktsmītnes
no 25 līdz 100 personām.
 Sākot no  EUR 9.08
       vairāk uzzināsiet šeit >>>
         
         Galda spēles;
     Trenažieru zāli;
          Telpas nodarbībām;
          Telpas draudzīgas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām;
     Pirti, dušas un veļas mazgātuvi. T: 26421640

        
         Foto orientēšanos
 jums noorganizēs tūrisma
centra darbinieki. T:29103813
        Miers un klusums
telšu un ugunskura vietas
 Kazdangas parkā pie ezera.


    
         


Slēpņošana (angļu: Geocaching) ir nodarbe brīvā dabā ar GPS vai citiem navigācijas paņēmieniem, kuras mērķis ir visā pasaulē izvietot un meklēt slēpņus. Tipisks ģeoslēpnis ir neliels ūdensnecaurlaidīgs konteiners, kas satur ierakstu žurnālu un zīmuli. Lielākos konteineros mēdz atrasties dažādi maiņas priekšmeti, parasti rotaļlietas vai kādi mazvērtīgi nieki. Slēpņošana parasti tiek aprakstīta kā "augsto tehnoloģiju paslēpes". Tai ir daudz kopīgu iezīmju ar orientēšanos, bagātību medībām. Kazdangā  ir pāris slēpņi, piemēram, Ezera sonāte un Boju pils, kā arī tepat blakus esošajos pagastos ir vairāki slēpņi. Kas meklē, tas atrod!
Tie, kas nezin, kas ir slēpņošana un kā tas viss darbojas,  varat uzzināt šeit >>>  Garšīga maltīte
 ēdnīcā SIA "Juna 1"
ir iespēja pasūtīt arī kafijas galdus,
banketu, viesību galdus, cep tortes u.c. gardumus. 
Kompleksās pusdienas
grupām EUR 3,00– EUR 6.00
ja rodas kādi jautājumi, droši jautājiet, zvanot t. 29157615

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana