Darbnīcas

Kazdangas tūrisma informācijas punkts piedāvā dažādas radošās darbnīcas. Šajās radošajās darbnīcās jums ir iespēja jauki pavadīt laiku draugu, kolēģu sabiedrībā un apgūt jaunas prasmes.

Darbnīcas ir iepriekš jāpiesaka vismaz divas dienas iepriekš, lai varam sagatavot materiālus.
Cena vienai personai 2,12 eiro. Pieņemam grupas sākot no 10 personām. Zvaniet un piesakiet savu apmeklējumu T: 29103813Piedāvājam papīra gatavošanas darbnīcu. Cik koki tiek nozāģēti, lai

iegūtu tonnu papīra? Kā varam transformēt neizsīkstošos reklāmas materiālus? Atbildi uz šiem un daudziem citiem jautājumiem jūs iegūsiet darbojoties papīra gatavošanas darbnīcā. Darbnīcā ir iespējams veidot interesantu raibu papīru, papīru ar zīmējumiem.Sveču darināšanas darbnīcu. Svece ir gaismas un

siltuma simbols. Darbnīcā ir iespējams izmēģināt dažādus sveču gatavošanas un dekorēšanas veidus. Uzzināsiet par sveču krāsu nozīmi un sveču  īpašībām. 


Citādā pankūku darbnīca. Pankūkas ir viens no vienkāršākajiem

ēdieniem, kuru prot pagatavot ikvienā mājā. Mēs piedāvājam citādu pankūku darbnīcu Kazdangas pils parkā.  Mūsu pankūkas un kopīgā darbošanās noteikti saliedēs jūsu kompāniju. Būs jautri un garšīgi.

Jaunums!  Domino darbnīca. Visi mēs zinām, kā spēlē domino. 
Piedāvājam jums izgatavot savu unikālo īpašo domino no dabai draudzīgiem materiāliem, ar saviem īpašajiem unikālajiem simboliem. Tiks radīti spēles domino kauliņi, kas būs vienreizēji un neatkārtojami. 
Jaunums! Sapņu ķērāju darbnīca. Sapņu ķērājs jeb sapņu šķirotājs pēc senas
Ziemeļamerikas indiāņu leģendas ir rāmītis, kuru pakar virs gultas galvgaļa, lai labie sapņi rāmīša tīklā tiktu notverti un paturēti, bet sliktie caur tīkla caurumu aizvadīti projām. Šajā darbnīcā būs iespēja uzzināt indiāņu stāstus un to, kas ietekmē mūsu sapņus.Piparkūku darbnīca. Radoša mīklas mīcīšana, mīklu minēšana. Šī ir
ziemas garšas darbnīca ar rotaļīgiem, ziemīgiem elementiem. Tai piemīt piparu un piparmētru garša.  Šī darbnīca pieejama tikai novembra beigās, decembrī un janvāra sākumā. 

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana