piektdiena, 2017. gada 29. decembris

Laimi!

Vēl tikai pāris dienas un tiks atvērtas durvis uz Jaunu gadu. Nu jau varu teikt, ka tā ir tradīcija, gada pēdējā darba dienā atskatīties uz aizvadīto. Šis vienkārši ir tāds laiks. Uz galda, kā allaž šai laikā, stāv divi kalendāri, viens nedaudz nobružāts ar pierakstiem un dažādām atzīmēm, otrs skaists, svaigs vēl nedaudz pēc tipogrāfijas smaržojošs, kurā ir tikai dažas atzīmes. Un gluži kā pērn varu teikt, ka vecajā atzīmēti svarīgi notikumi, tikšanās, ciemiņu uzņemšanas un pasākumu norises laiki, telefonu numuri, atziņas un vēl daudz kas cits. Tas ir liecinieks piedzīvotajām bagātībām un dažādām pieredzēm. Kalendārā ir ieraksti, kas no vecā tiks pārrakstīti uz jauno. Visos piezīmētajos notikumos ir bijuši iesaistīti dažādi cilvēki.
Šai brīdī gribas pateikties, par satikšanos, par sadarbību, par atbalstu, par kopā būšanu, par visu, kas piedzīvots- smiekliem, skatieniem, smaidiem, sajūtām, sirds siltumu.
Paldies, ikkatram ar kuru ir kāds šī gada mirklis aizvadīts kopā, paldies arī tiem ar kuriem nav bijis lemts satikties, bet kuru klātesamību ir bijis iespējams sajust, paldies arī tiem par kuriem nemaz nenojaušu, ka tieši viņu radītās lietas, vai viņu paveiktie darbi ir ietekmējuši manu darbu un dzīvi. Paldies, paldies, paldies!
Vēlos novēlēt Jums visiem, esiet laimīgi! Esiet laimīgi paši un dariet tā, lai arī apkārtēji ik dienas kļūst laimīgāki! Lai Laimīgs Jaunais, tas, kurš ceļā!
Kazdangas Tūrisma informācijas punkta vadītāja Māra Tīmane

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana