piektdiena, 2017. gada 29. decembris

Caur zvaigznēm pie sevis


Ielūkoties zvaigznēs, ielūkoties sevī un savā nākotnē.
Dienu pirms Zvaigžņu dienas 5. janvārī plkst.18.00 Kazdangas pilī aicinu nākt kopā un radīt, radīt savu nākamā gada kolāžu.
Pie tējas tases sajust sevi un ielūkoties savos sapņos. Vairāk info. T: 29103813
Par Jūsu viesmīlību rūpēsies Māra Tīmane
Dalība līdzmaksājums pēc katra ieskatiem.

Ja Tev mājā ir žurnāli, avīzes, šķēres un līmes zīmuļi ņem tos līdzi, ja nav, nāc tāpat. Un vēl paķer līdzi zeķītes, vai kādas čībiņas, jo apavus mēs atstāsim ārpus zāles.

Vairākus gadus ik, janvāri, braucu uz Saldu kopā ar citām meitenēm piedalīties Kristīnes Makas vadītajā pasākumā "Gada ievibrēšana". Pērn man nesanāca uz turieni doties, veidojām kolāžu tepat Kazdangā, sanāca labi, pēc meiteņu ierosinājuma atkārtosim arī šogad.
Es kolāžu jaunajam gadam taisu jau vairākus gadus, teikšu-strādā un ritīgi labi, pat labāk kā rakstītie plāni. Pirms gada dalījos ar interesanto stāstu par sarkanajām un melnajām kurpēm no kolāžas.
Nu, varu atkal teikt ir vērts taisīt un nav svarīgi, cik lielas ir bildes, aizvadītā gada kolāžā ielīmēju mazu, mazu bildīti ar šamaņu bungām... UN šo vasaru pie bungām tiku un pie šamaņa ieguvu nelielu ieskatu tajā, kas vispār ir šamanisms. Un šobrīd lūkojoties uz savu kolāžu saprotu, ka atkal varu teikt, ka vismaz 70% no sapņiem un vēlmēm ir piepildījušies, pat bildītes, kas tā, starp citu, ir palīmētas apakšā/foniņā arī strādā, tāda man fona bildīte ar dzintariem. Drīz pēc kolāžas izveidošanas mūsu Pirts skolas grupai tapa nosaukums "Dzintars" un kļuvām par Dzintara pirtniekiem, un šī gada laikā esmu nopirkusi vairākus kilogramus dzintaru, ko izmantot pirtī. Tā, ka visam uz šīs pasaules ir nozīme- arī tam, kas notiek fonā.
Uz tikšanos
Māra

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana