sestdiena, 2017. gada 25. novembris

Kazdangas skolēni projektā „Sporto visa klase”

Šajā mācību gadā Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK ) organizē projektu „Sporto visa klase” ceturto sezonu. 2017./2018.m.g iesaistījušās 112 klases no 92 izglītības iestādēm visā Latvijā. Dalība turpinās arī 4., 5., 6., klašu grupā. Tā kā katru dienu Latvija sporto jau vairāk kā 5240 skolēnu. Arī mūsu skola – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas pirmo reizi iesaistījusies šajā projektā. Šogad dalību uzsāk 21 skolēns no 3.klases. Dalība projektā „Sporto visa klase” skolēniem ir bez maksas, un tas paredz iesaistīto skolu skolēniem katru nedēļu nodrošināt papildu nodarbības trīs fakultatīvās sporta nodarbības, kas notiek sakarā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas izstrādāto metodisko materiālu.
3.novembrī Valmierā tika atklāta ceturtā Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā projekta „Sporto visa klase” sezona. Arī mūsu skolas 3.klases skolēni ar audzinātāju G. Moiseju, skolotāju L. Juzupi un 9.klases skolnieci D. Lauraiti devās uz šo krāšņo pasākumu. Skolēni šo dienu bija ļoti gaidījuši Mūsu skolai bija veicies ekipējuma un inventāra izlozē, tāpēc skolēni ar jauniem sporta tērpiem varēja doties tālajā ceļā.
Atklāšanas pasākumā katrs klases kapteinis saņēma „Sporto visa klase” karogu. Jaunos sportistus priecēja Andžeja Grauda Bungu skolas audzēkņi, kuriem pievienojās mūziķis Miks Dukurs. Ekstrēmo sporta veidu audzēkņi priecēja ar dažādiem trikiem. Jauks bija talismanu šovs. Skolēni devās mājas guvuši jaukas emocijas un ar domu – „Sportot ir forši! ”.

Foto:Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 3.klases skolēni atklāšanas pasākumā Valmierā.

Sporta skolotāja Gita Ozola

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru