pirmdiena, 2017. gada 28. augusts

Mazie, ņiprie sporto

Šā gada 27.augustā, kā jau ierasts pēdējā augusta svētdienā, notika sacensības „Mazie, ņiprie sporto”. Šoreiz sacensības notika ar Aizputes novada domes finansiālu atbalstu, kuru ģimeņu biedrība „Danga” ieguva, piedaloties Aizputes novada projektu konkursā. Par saņemto finansējumu tika iegādātas vestes tiesnešiem - 21,90 EUR, daļa balvu - 106,36 EUR un izīrētas piepūšamās atrakcijas - 338,80 EUR. Pārējie izdevumi tika segti no biedrības biedru naudām.
Mums ir izveidojusies laba sadarbība ar Skrundas brīvprātīgo jauniešu biedrību, no kuras Monta un Anete apgleznoja dalībnieku sejiņas visas dienas garumā.
Bērni piedalījās dažādās sporta disciplīnās. Šīs disciplīnas tika vērtētas katra atsevišķi:
· rāpošana – piedalījās 4 bērni;
· 100 m skrējiens ar līdzsvara riteni – piedalījās 11 bērni;
· veiklības brauciens ar velosipēdu – piedalījās 21 dalībnieks. Tiem, kuriem nebija velosipēdu, tos laipni aizdeva Kazdangas biedrība „Kodols”.
Šīs 4 disciplīnas tika vērtētas kopā kā četrcīņa:
· 60m skrējiens;
· tāllēkšana no vietas;
· florbola metieni;
· bagātību lāde - atspoles skrējiens, kura laikā bumbiņas jānogādā no vienas lādes otrā.

Ja pagājušajā gadā lielākais dalībnieku skaits bija vecuma grupā no 1–3 gadi 16 bērni, tad šogad tā bija vecuma grupa 4-6 gadi 18 bērni, sanāk tie paši, tikai paaugušies. Kopā sacensībās piedalījās 63 dalībnieki,t.i., par diviem mazāk nekā 2016.gadā.
No malas vērojot, bija prieks redzēt vecāku komunikāciju ar bērniem, bērnu sadarbību vienam ar otru. Ja kādreiz tas bija pats par sevi saprotams, tad tagad tas ir jāmācās no jauna. Paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem, jūsu dēļ ir prieks censties!!! Paldies Kazdangas pagasta pārvaldes darbiniekiem par nesavtīgo atbalstu! Paldies arī visiem iesaistītajiem čaklajiem rūķīšiem – biedrības ”Danga” biedriem un Kazdangas pagasta iedzīvotājiem!
Jauks pārsteigums bija Arņa Homas sagādātā dāvana – 10 gb. līdzsvara riteņi un trase ar tramplīniem Kazdangas pagasta pārvaldei. Sacensību dalībnieki trasi un līdzsvara riteņus iemēģināja, un tas ļoti iepatikās. Esam nolēmuši nākamo gadu sacensībās “Mazie, ņiprie sporto” iekļaut to kā sacensību disciplīnu.
Piedaloties un atbalstot šādus pasākumus, mēs vairojam labo un pozitīvo. Tikai žēl, ka mediju interese par šādiem pasākumiem ir niecīga, jo tajās nav negatīvo un šoka elementu. Fotoreportāžu var apskatīt biedrības „Danga” mājas lapā sociālajā tīklā “Facebook”, tur būs pieejami arī rezultāti. Uz tikšanos nākamgad!
Pasākuma foto varat skatīt šeit >>>

Ģimeņu biedrības „Danga” valdes locekle un sporta pasākuma “Mazie,ņiprie sporto” organizētāja Egija Tamsone.

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana