pirmdiena, 2017. gada 26. jūnijs

Aktīvā Atpūtas Festivāls BE FEST

Be Fest – Tava iespēja padarīt šo vasaru aktīvāku un notikumiem bagātāku. Pirmais aktīvās atpūtas festivāls „Lauku Kūrortā”, kurā Tu noteikti atradīsi sev piemērotāko aktivitāti vai atpūtas veidu!
Lasertag klubs „Plāns B” rīkos „Bada spēles II”. Pirmās „Bada spēles” 40 ha plašā teritorijā noritēja 2017.gada 05.februārī, un tajās piedalījās 60 spēlētāji.
„Quest House”, kurš ikdienā piedāvā cilvēkiem tikt ārā no istabas 60 minūšu laikā, BeFest ietvaros piedāvās izkustināt smadzenes 60 kilometru garumā neaizmirstamajā „Quest Ride”.
„Lauku Kūrorts” novadīs „Lauku Pieccīņu”, kurā jebkurš BeFest apmeklētājs varēs pacīnīties par īsta lauku čempiona statusu, izmēģināt savus spēkus neprofesionālajās un ne īpaši sportiskajās disciplīnās.
Pat ja jūlijs neattaisnos mūsu cerības uz karsto vasaru, nosalt mums neļaus „Pirts Skola”. „Pirts Festivāla” ietvaros varēsi apmeklēt pirtis cik vien vēlies, un arī papildus izmēģināt latviešu pirtnieku slavenos pērienus.
Be Fest ietvaros būs arī pieejamas dažādas dārza spēles, „Lāzeru istaba”, ko mums sagatavos Quest House komanda, aktivitātes bērniem, kuras novadīs Aizputes Ideju Māja. Naktī ne tikai baudīsim mūziku un dejosim, bet arī spēlēsim lasertagu.
Svētdienu sāksim aktīvi ar Zumbas rīta rosmi, kuru novadīs Sabīna Priedola, kā arī varēsim izmēģināt sevi amatieru daiļlēkšanā dīķī.
Nakti varēsi pavadīt telšu pilsētiņā, vajag tikai ņemt līdzi savu telti. Būs pieejama arī bezmaksas autostāvvieta.
Be Festā tiks piedāvāts siltais ēdiens, par kuru parūpēsies Kazdangas Ēdnīca un IK „Mums garšo”, dzērienus bērniem un pieaugušiem arī varēsi iegādāties Be Fest teritorijā, bet neaizmirsti ņemt līdz skaidro naudu.

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana