pirmdiena, 2017. gada 20. februāris

Starti klinšu kāpšanas un tūrisma sacensībās Rīgā


Māteru Jura Kazdangas pamatskolas starti klinšu kāpšanas un tūrisma sacensībās Rīgā
10.februārī Juglas vsk. notieka 1.posma sacensības klinšu kāpšanā jauniešiem grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu. Kazdangu šajās sacensībās pārstāvēja A.Petrēvica, M.Radvila, M.Vītola, K.Kalniņa, T.Kārkliņš (E-grupā) un J.Mikulaņeca, L.I.Biģele (D-grupā). Pēc sacensību nolikuma katram dalībniekam jāizkāpj 3 celiņi astoņu metru augstumā. Ar pirmajiem diviem celiņiem Jana tika galā, bet tikai daži
pakāpieni pietrūka, lai izkāptu pēdējo celiņu līdz galam. Šo uzdevumu izpildīja četras dalībnieces, kuras ierindojās pirmajās vietās, bet Jana ar vēl vienu neveiksminieci dalīja piekto vietu. No mazajām meitenēm labākus rezultātus sasniedza Madara un Meldra.
17.-18.februārī Rīgas Pļavnieku Ģimnāzijā notika tūrisma sacensības jauniešiem četrās vecuma grupās. Kopā ar Nīkrāces un Skrundas jauniešiem sacensībās piedalījās A.Petrēvica un M.Radvila no Kazdangas. Pirmajā dienā sacensības notika individuālajā vērtējumā klinšu kāpšanā, mezglu
siešanā,
tūrisma šķēršļu tehnikā. Otrajā dienā notika komandu sacensības sasaitē, šķēršļu joslā un glābšanas darbos. Ar šim sacensībām bērni bija ļoti apmierināti un izteica vēlēšanos gatavoties nākošajām sacensībām. Kazdangas meitenes ieguva labus draugus Skrundā un Nīkrācē.
Nākošās sacensības klinšu kāpšanā notiks 4.aprīlī Priekulē un 29.aprīlī Rīgā (ātrumkāpšana). Bet 3.martā Māteru Jura Kazdangas pamatskolas jaunieši tiek aicināti uz pārgājienu “Pa pulkveža O.Kalpaka bataljona pēdām”, kurš sāksies no O.Kalpaka Rudbāržu pamatskolas un noslēgsies Lēnās pie piemiņas sienas O.Kalpaka karavīriem.
Tūrisma pulciņa vadītājs: K.Rudītis

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana