pirmdiena, 2017. gada 27. februāris

Aicinām uz “Paaudžu vakaru”!

Ģimene -tie ir cilvēki uz kuriem mēs varam paļauties pat visgrūtākajās un sarežģītākajās situācijās. Daudzas dzīves vērtības mēs iemācamies ģimenē un pirmos priekšstatus par pareizu un nepareizu rīcību, arī gūstam ģimenē. Diemžēl ikdienas steigā un aizņemtībā, mēs nereti pārāk maz laika pavadām sarunās un kopīgās aktivitātēs ar saviem tuvākajiem.
Tādēļ, lai radītu svētku sajūtu paši sev, kopīgi atpūstos, sadarbotos dažādās aktivitātēs un baudītu atpūtas vakaru - 24.martā, plkst.19.00 aicinām Kazdangas kultūras centrā sanākt kopā uz “Paaudžu vakaru”! Uz atpūtas vakaru aicinām visu ģimeni - sākot ar bērniem, mammām tētiem, vecmāmiņām un vectētiņiem un beidzot pat ar krustmāmiņām un krusttētiņiem. Ja Jūsu ģimenē ir arī mīļas attiecības ar brālēniem un māsīcām, tad ņemiet līdzi arī viņus. Vakara gaitā baudīsim ģimeniskus priekšnesumus, un paši piedalīsimies dažādās aktivitātēs un protams laidīsimies raitā dejā.
Līdzi ņemsim groziņu! Dalības maksa Eur 1.00 no pilngadīgas personas
Savas ģimenes dalību atpūtas vakaram pieteikt un samaksāt dalības maksu, aicinām līdz 20.martam Kazdangas kultūras centrā vai pagasta pārvaldes grāmatvedībā.

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana