otrdiena, 2016. gada 29. novembris

Sadziedāšanās

Vai zini ko darīsi piektdienas vakarā? Ielūdzam Tevi uz Kazdangas pili, kur 2. stāva zālē būs skaists koncerts. Man gan to īsti par koncertu negribētos saukt, jo tā būs sadziedāšanās. Ja arī Tev nav luste uz dziedāšanu, tad nāc un vienkārši izbaudi mūsu tautasdziesmu spēku.
Spēka dziesmu grāmatā rakstīts: "Tautas dziesmas ir tautas spēkam. Ja Dievs ir iedevis balsi runāt, Viņš ir iedevis balsi sevis dziedināšanai. Sevi dziedināt nozīmē likt un ļaut sev dziedāt. Līdz ar to notiek dziedināšana, dziedēšana, dziedāšana. Šīs unikālā spēja ir katram. Unikāla iespēja katram.
Dainu vibrācijas ļauj sasniegt lielus dziļumus cilvēkā. Dziesma atveras, kad dzied, apzinoties, ka tā ir liela dārgumu krātuve."
Un gribas tam visam piekrist. Mēs varam dziedāt savā nodabā, varam dziedāt dušā, bet sanākot kopā un dziedot, tam ir pavisam cits spēks un līdz ar to mēs saņemam daudz daudz vairāk, gan dziedināšanu, gan enerģiju. Galu galā šajā gada vistumšākajā laikā kopā sanākot un dziedot mēs varam aktivizēt sevī savu iekšējo gaismu.
Tādēļ aicinām piektdien 2.decembrī plkst.18.00 uz latviešu tautas spēka dziesmu sadziedāšanu kopā ar grupu "Baltās dūjas" no Saldus.
Dalība ziedojums


Māra Tīmane

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana