trešdiena, 2016. gada 26. oktobris

Vēstule no Rūķu mammas

 Sveiks!
Pavisam drīz gads būs ripā, kopš neesmu bijusi šajā pusē, biju aizbrauksi ceļojumā. Bet nu esmu atgriezusies un esmu gatava ķerties klāt darbiem. Dzīvoju es Kazdangas pilī, vadu dažādas rūķigas darbnīcas. Esmu jau sagādājusi niedres, adatas un krāsainus diedziņus puzuru un seno rotājumu darbnīcai, patiesībā puzurus var gatavot jau tūlīt pēc Mārtiņiem negaidot līdz Ziemassvētkiem. Pavisam drīz, Rūķi palīgi, sāks gatavot piparkūku mīklu lielajai cepšanas darbnīcai. Man vakaros ļoti patīk spēlēt domino, vislabāk to darīt ar pašu gatavotiem spēles kauliņiem, kurus varam ar kopā pagatavot. Un vēl, vai esi mēģinājis ķert sapņus? Es tos ķeru katru nakti! Tam gan nepieciešams speciāls ķeramais, varu Tev iemācīt tādu uztaisīt, lai arī Tev ķeras tikai labie sapņus. Gads aizskrēja nemanot, bet tai pašā laikā esmu apguvusi jaunas prasmes un pāris jaunas jaukas rotaļas un labprāt ar to visu dalītos ar Tevi.

Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, Kazdangas pils Rūķi jau sākuši rosīties un gatavoties svētkiem, bet varbūt nemaz nav jāgaida līdz Ziemassvētkiem, labāk braukt pavisam drīz. Jau pirmās telegrammas par bērnu viesošanos pilī jau saņemtas
Meža muzeja Rūķi arī par Tevi domā. Vārdu sakot esam gatavi ciemiņu uzņemšanai.
Gribi braukt ciemos, piezvani Mārai 29103813 viņa ir informēta par visu mūsu Rūķu saimes darbošanos,zinās pastāstīt visu sīki un smalki. Varāk par dabnīcām vari palasīt šeit >>> Uz drīzu tikšanos!


Kazdangas pils Rūķu mamma

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana