trešdiena, 2016. gada 19. oktobris

Darbosimies kopā Kazdangas pilī!

Kas ir puzuris? Vienkāršs senais rotājums? Seno latviešu izpratne par kosmosu? Lielvārdes jostas telpiskais atainojums? Jā, tas viss kopā un vēl vairāk. Tā vien no malas liekas, salmi un diedziņi, kas savērti vienotā sistēmā, nekā jau īpaša, bet tai visā ir īpaša jēga. To var izjust vien pašam gatavojot šos senos rotājumus, izprotot tā veidošanos, sajūtot savu iekšējo pasauli. Puzuri attīra telpu ap mums, attīrot no negatīvām emocijām un sakārto mūs pašus un mūsu domas. Darinot puzuri ir nepieciešama pacietība, mīlestība un miers, gluži tāpat kā cepot maizi. Ko ieliksi puzurī to tas nesīs sev līdz. Puzuris , iekārts telpā un pareizi apgaismots rada interesantus rakstus. Aicinām nākt kopā un gatavot ne tikai puzurus, bet arī ķistus, važas un valgus.

15.novembrī plkst. 19.00 folkloras kopa “Zīle” aicina uz seno rotājumu gatavošanas darbnīcu Kazdangas pilī. Priecāsimies ja paņemsiet līdzi salmus vai niedres, lāpāmadatas, krāsainus dzijas kamoliņus, putnu spalvas, šķēres un darboties prieku, bet, ja kaut kas no iepriekš minētā Tev nav iespējams paņemt līdzi, neuztraucies, nāc droši, visiem atradīsies ar ko darboties. Dalība ziedojums.

Ja Tev ir vēlme un sava kompānija, klases vai darba kolektīvs, kas vēlas kopīgi darboties, Kazdangas pilī ir iespējams kopīgi radoši izpausties ne tikai seno rotājumu darbnīcā, bet arī sveču, piparkūku, papīra, sapņu ķeramo un citās darbnīcās Tev piemērotā laikā. Vairāk vari lasīt un apskatīt šeit >>>.  Ja rodas jautājumi droši zvani T: 29103813

Kazdangas TIP vadītāja

Māra Tīmane
Nav komentāru:

Komentāra publicēšana