otrdiena, 2016. gada 20. septembris

Svētku diena skolotājiem

1.septembris, pēdējais zvans, izlaidums, Skolotāju diena – tās ir dažas svētku dienas,  kad pateicamies saviem skolotājiem, sveicam viņus ar ziediem, novērtējam viņu darbu. Skolotāju devums mērāms gadu desmitos, paaudžu paaudzēs, jo tas, kas iedots mazam bērnam bērnudārzā, pirmklasniekam skolā līdz viņš kļūst pieaudzis, iet līdzi viņa turpmākajā dzīvē – darbā, viņa ģimenē, viņa bērnos un, tā šis loks atkal un atkal turpinās.
   Ir skolotāji, kurus bijušie audzēkņi atceras, vai tās būtu dzimšanas dienu reizes, salidojumi, vai vienkārši tāpat, ja gadījies iegriezties skolotāja dzimtajā pusē. Un te nav svarīgi vai skolotājs ir bijis stingrs un prasīgs, bet galvenokārt piesaista viņa zināšanas, taisnīgums, cilvēcīgums, sapratne, izpalīdzība.
   2016.gada 4.oktobrī Kazdangas muzejā tiek rīkots svētku pasākums pensionētajiem skolotājiem “Saules pieskāriens asteru ziedos”. Radīsim svētkus bijušajiem skolotājiem un pedagoģiskajiem darbiniekiem!
     Šajā pasākumā aicināti visi pensionētie skolotāji un pedagoģiskie darbinieki, kuri strādājuši gan bērnudārzā (tagad PII) “Ezītis”, gan bijušajā Kazdangas tehnikumā, gan – Māteru Jura Kazdangas pamatskolā.
     Lūgums skolotājiem savu dalību pasākumā pieteikt pa tālruni 28616717 līdz 2016.gada 23.septembrim.


Kazdangas muzeja vadītāja Ilze Holštroma

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana