piektdiena, 2016. gada 30. septembris

Dzejas rakstītāju saiets “Mirklis dzejā"

Dzeja… tik dažāda… Kā tā top? Katram dzejniekam šī dzejas mūza atnāk savādāk. Saka, ka dzīvē esot daudz kas jāpārdzīvo, lai dzejā spētu izrunāt savu sāpi, sajūsmu, laimi, mīlestību un aprakstītu citas dvēseles sajūtas. Dzejas rakstīšanai nav vecuma ierobežojuma, bet noteikti talants gan ir nepieciešams.
Kazdangas muzejs aicina atsaukties kazdandzniekus un Aizputes novada iedzīvotājus, kuri raksta vai ir sarakstījuši dzejoļus. Pieļauju, ka kādam tie ir noglabāti kaut kur dziļi atvilktnē, kuros nav ieskatījusies sveša acs, varbūt kāds jau ir ar bagātu pieredzi un viņa dzeja ir publicēta.
Kazdangas muzejs aicina novembrī uz kopēju vietējo dzejas rakstītāju Dzejas saietu “Mirklis dzejā”, veltītu Latvijas 98 dzimšanas dienai, kurā varēsiet ar savu dzeju sveikt klātesošos un Latviju dzimšanas dienā, iepazīt citam citu, dalīties domās par to, kā dzeja ir veidojusies. Konkrēts pasākuma datums tiks precizēts.
Būsim priecīgi, ja atsauksieties aicinājumam. Varbūt, kādam ir informācija par kaimiņu vai draugu, kas raksta dzeju, bet varbūt kautrējas, dodiet ziņu – uzrunāšu viņu personīgi! Papildus informācija pa tālruni Kazdangas muzejā – 28616717.

Kazdangas muzeja vadītāja Ilze Holštroma

foto: Sintija Linde

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana