trešdiena, 2016. gada 28. septembris

Dabas skolas nodarbības

Pagājušā mācību gada maijā mūsu skolas skolēni piedalījās Dabas skolas nodarbībās, kas bija veltītas putnu pētīšanai un Kazdangas Dzirnezera apkārtnē mītošo putnu sugu iepazīšanai.
Nodarbības turpinājās arī vasarā. Pirmajā vasaras nodarbībā, kura notika jūnijā, mēs pētījām augus un kokus. Uzzinājām, kurus augus var izmantot pārtikā, piemēram, tējām. Jūlijā mēs pētījām, kādi kukaiņi sastopami Kazdangā. Augustā pētījām sēnes un uzzinājām, ka parkā ir sastopamas daudz dažādu sugu sēnes. Šī Dabas skolas nodarbības tupinājās arī septembrī, kad mēs pētījām iežus. Vēl mums būs divas nodarbības, kurās varēsim uzzināt ko jaunu un noderīgu.
Šīs Dabas skolas nodarbības mums bija ļoti noderīgas, jo tajās mēs uzzinājām daudz ko jaunu par to, kas notiek mums apkārt. Vislabāk man patika pētīt putnus, jo par putniem es zināju vismazāk. Es labprāt apmeklētu vēl Dabas skolas nodarbības, jo tajās uzzinātā informācija ir noderīga skolā.
Diāna Angelika Šmite, 7. klase
„Dabas skolas nodarbības man likās interesantas, es gribētu apmeklēt arī citas nodarbības. Visvairāk man patika pētīt kukaiņus.”
Liāna Ieva Biģele, 8. klase

„Šīs nodarbības bija ļoti izzinošas un interesantas.”
Aija Sudraba, 6. klase

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana