pirmdiena, 2016. gada 30. maijs

Līgo Kazdangā

Kopš senseniem laikiem Latvijā tiek svinēti Līgo svētki – gada īsākā nakts, kurā tiek cildināta daba un auglība. Neiztrūkstoši ir ugunskuri, alus un siers, ziedu vainagi un dziedāšana.
Arī Kazdangas pagastā, kā allaž ieskandināsim un ielīgosim svētkus kopā ar pūtēju orķestri „Kazdanga” un folkloras kopu „Zīle”. Šogad atkal apciemosim Jūs, jūsu sētās un pagalmos, lai tur ienestu svētku sajūtu un radītu to īpašo atmosfēru, kura mums ļaujas tikai šajā spēka pilnajā laikā.
Paldies, no iepriekšējiem gadiem sakām visiem tiem sirsnīgajiem un viesmīlīgajiem kazdandzniekiem, kuri mūs gaida ar cienastu un siltu smaidu, kā arī metas jautrā dejā, lai kādi būtu laika apstākļi. Tikai pateicoties kazdandznieku viesmīlībai svētku ielīgotājiem ir vēlme jūs apciemot atkal un atkal.
Lielu paldies, gribu teikt abiem svētku ielīgošanas kolektīviem pūtēju orķestrim „Kazdanga” un folkloras kopai „Zīle” par atsaucību un sadarbību, šī pasākuma veiksmīgā norisē.
Esiet vērīgi un nepalaidiet garām mūsu jauko tradīciju – Līgo svētku ielīgošanu!

23.jūnijā no plkst.9.30 Kazdangas pagastā Līgo svētku ielīgošana kopā ar folkloras kopu „Zīle” un Pūtēju orķestri „Kazdanga” maršrutā: Bojas, SIA Elpa, Valatas daudzdzīvokļu mājas, Kazdangas daudzdzīvokļu mājas, pansionāts „Rokaiži”

23.jūnijā plkst.22.00 Kazdangas Ligo laukumā „Līgo nakts balle” par jautrību gādās grupa „Saulvējā”


Kazdangas kultūras darbu organizatore
Inese Birkenfelde

foto: Kazdangas folkloras kopa no saulgriežu pasākuma Rudes muižā biedrība Laidu laipa

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana