otrdiena, 2016. gada 24. maijs

Finanšu pratības konkurss-Mana vārdnīciņa.

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija(Jal) sadarbībā ar Latvijas Banku organizēja finanšu pratības konkursu-„Mana vārdnīciņa”1.-4.klašu skolēniem.Šogad tika iesniegts liels darbu skaits-188 vārdnīciņas no 30 Latvijas skolām.Šī konkursa ietvaros trīs paaudzes-skolēni, viņu vecāki un vecvecāki veido savu ekonomisko terminu skaidrojošo vārdnīcu. Piedaloties šajā konkursā, bērns mācās izprast ekonomikas pamatjēdzienus, diskutēt par tiem ar vecākiem un vecvecākiem, kā arī patstāvīgi domāt un attīstīt sevī radošumu.
Konkursa krustvecāki-Latvijas Bankas darbinieki rūpīgi izvērtēja visus iesniegtos darbus un finālam izvirzīja 21 darbu autorus, kuri 19.maijā pulcējās Latvijas Bankā uz radošu darbnīcu un konkursa apbalvošanas ceremoniju. Arī no mūsu skolas šajā konkursā piedalījās astoņi 1.-4.klašu skolēni. No 1.kl.-Laura Feldmane, Ance Zundovska, Kristīne Viktorija Kolosova, Rūta Doniņa,2.kl.-Anete Petrēvica, Markuss Eduards Kolosovs, 3.kl.-Stella Baumane,4.kl.-Uģis Knops.
Ļoti liels prieks ka 1.klases skolniece-Laura Feldmane iekļuva finālā. Laura uz apbalvošana ceremoniju devās kopā ar tēti un skolotāju, kur saņēma atzinības rakstu un piemiņas veltes no Latvijas Bankas.Laura visvairāk priecājas par ekskursiju uz Rīgu un ciemošanos Latvijas Bankā. Šī diena paliks ilgi atmiņā, un Laura apņēmusies nākošajā gadā startēt atkal.

Māteru Jura Kazdangas pamatskolas skolotāja-Gunta Moiseja.

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana