pirmdiena, 2016. gada 11. aprīlis

Drīz tiks vērtas Durvis Muzeju nakts apmeklētājiem

21.maijā daudzviet Latvijā norisināsies akcija Muzeju nakts, piedāvājot apmeklētājiem dažādas aktivitātes un pasākumus. Šī gada Muzeju nakts tēma – DURVIS.
Kazdangas muzejā viens no pasākumiem būs Erudīcijas konkurss “Durvju eksperts”. Tādēļ aicinām, līdz 12.maijam pieteikties erudītus, attapīgus un gudrus dalībniekus, kuri vēlētos piedalīties šajā konkursā – pārbaudīt savas un konkurentu zināšanas, uzzināt ko jaunu un galvenais, brīnišķīgi pavadīt laiku! Nelielai informācijai (lai varētu sagatavoties konkursam!) – jautājumi ietvers jēdzienu “Durvis” visplašākajā diapazonā – gan likumdošanu, gan folkloru u.c. jautājumus.
Esi drosmīgs, nāc un piesakies! Gaidīsim!
Pieteikties konkursam pa tālruni – 28616717.

21.maijā muzejā plānojam atklāt kāzu tērpu izstādi. Aicinām šo izstādi veidot kopīgi! Tērpi var būt ne tikai no pašām kāzām, bet - īpašu kāzu jubileju tērpi, jo bija laiks, kad nebija iespējams iegādāties greznu, baltu kleitu un svinēt skaļas kāzas, bet, ejot laikam, bija iespēja atzīmēt kāzu jubilejas gadadienas. Veidosim šo izstādi ne tikai no kāzu tērpiem, bet papildināsim to ar dažādiem aksesuāriem un atribūtiem, piemēram, kāzu avīzēm, plakātiem, medaljoniem, ielūgumiem u.c. priekšmetiem, jo, iespējams, ka šos priekšmetus tomēr nemetam laukā, lai cik sen kāzas būtu bijušas.
Priecāsimies par Jūsu atsaucību! Informācija saziņai pa iepriekš minēto tālruņa numuru.
Kazdangas muzeja vadītāja Ilze Holštroma Nav komentāru:

Komentāra publicēšana