trešdiena, 2016. gada 27. aprīlis

Cāļus skaita pavasarī!

Lai arī aiz loga pavasaris vēl kavējas un spēlē paslēpes, Kazdangā pavasaris ir ieskandināts. Šogad kā katru gadu to jau paspējuši izdarīt Cālēni, kas 3. aprīlī Kazdangas kultūras centrā bija salidojuši uz bērnu vokālo konkursu “Kazdangas Cālis 2016”. Šis bija jubilejas gads, jo konkurss Kazdangā norisinājās jau 5. reizi. Un arī rekordu gads, jo tik liels skaits dziedātgribētāju konkursā vēl nebija pieredzēts.
Kopā abās vecuma grupās tika izdziedāti 30 skanīgi priekšnesumi un sadalītas godalgotas nominācijas. Vecuma grupā 3-6 gadi 3.labākā Cāļa titulu ieguva Sandris Salna ar dziesmiņu – “Ko runcīti tu domāji?”, kā 2.labāko Cāli Žūrija atzina Simonu Tīdi ar dziesmiņu – “Es ar savu čaklumiņu”, bet nomināciju – Pats Labākais Cālis ieguva Alīna Rone ar dziesmiņu - “Cāļi pulciņā”.
Vecuma grupā no 7-11 gadiem kā 3.labākais Cālis tika nominēta Krista Obuha ar dziesmu “Labais gariņš”, 2.labākā Cāļa nomināciju ieguva Lelde Dzirko ar dziesmu “Zip-zip”, bet kā - Pats Labākais Cālis, lielajā vecuma grupā, tika nominēt Laura Līdeka ar dziesmu “Baltā dziesma”.
Liels paldies skolotājiem un vecākiem, kuri bērnus atbalstīja un sagatavoja konkursam, jo tikai veiksmīgi sadarbojoties ir gūstami labi un teicami rezultāti.
Protams, ka lielu un neatsveramu paldies ir jāsaka arī konkursa Žūrijai – Ievai Valdmanei, Litai Hartmanei un Guntim Simanovičam, kuriem bija grūts un atbildīgs pienākums. Taču jāsaka, ka žūrija strādāja ļoti profesionāli un vērtējot konkursantus bija objektīvi un toleranti.
Uz tikšanos konkursā “Kazdangas Cālis 2017!”
Kazdangas kultūras darbu organizatore Inese Birkenfelde

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana