ceturtdiena, 2016. gada 18. februāris

Sanitas rokdarbu darbnīca

„Sanitas rokdarbu darbnīca” zem šāda nosaukuma portālā draugiem.lv atrodam kazdandznieces Sanitas Beļajevas rokdarbu lapa. Sanita ir māmiņa, kas domājot par savu bērniņu sāka gatavot attīstošās rotaļlietas. Sākumā rotaļlietas tika šūtas tikai savai atvasītei, tad apdāvināti draugu un radu bērniņi, kādas vizītes laikā pediatre „pametusi” ideju, ka to var pārvērst nelielā biznesā. Tā arī tapusi lapa sociālajos tīklos, lai piedāvātu arī citiem vecākiem šādas rotaļlietas iegādāties. Dažādi attīstošie kubi, puzles bumbas ar skaistiem izšūtiem rakstiem, spilvenburti, taustāmie sajūtu spilventiņi un citas mazulīšiem interesantas un pamācošas rotaļlietas viss ir Sanitas roku darbs, vienreizējs un unikāls. Ar dažām Kazdangas pagastā šūtajām bumbām spēlējas bērniņi Zviedrijā, Anglijā, Francijā un viena ir aizceļojusi arī uz Ameriku.
Priecē šāda radoša darbošanās, dažkārt liekas tas, ka dzīvojam

laukos nav nekāds šķērslis radīt skaistas lietas, un tā arī ir. Bet savs mazais mīnusiņš tomēr esot, jo kā zinām ērta preču sūtīšana un saņemšana šobrīd ir ar pakomātiem , bet tuvākais ir vien Kuldīgā atrodams. Tas tad nu tiekot apvienots ar kādām citām pilsētas vajadzībām.
Sanita ir atradusi nodarbi, kas priecē pašu darinot un  priecē arī bērnus, kas ar tiem spēlējas. Šis vaļasprieks ir tāds, kas spēj iepriecināt pašus mazākos. Darbiņi tiek gatavoti pamatā pēc pasūtījuma, bet gandrīz vienmēr ir dažas bumbas, kas tapušas iedvesmas brīžos, kuras ir iespējams iegādāties uzreiz.
Ar Sanitas darbiņiem varat iepazīties  šeit >>>
Gribas novēlēt, daudz radošuma, mīļuma rotaļlietu tapšanā un skaistu otra bērniņa gaidīšanas laiku.


Māra Tīmane

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana