trešdiena, 2016. gada 20. janvāris

Nāc sadziedāt savam priekam!

Daudzviet Latvijā notiek Spēka dziesmu dziedāšanas vakari, kur cilvēki dziedot dziedina savas dvēseles, tas nav nedz tā kā dziedāt korī vai folkloras kopā, tā ir dziedāšana pašam sev, neviens Tevi nevērtē un nekritizē. Dziedāt no sirds dvēseles dziesmas, kas dod spēku un mieru. Dziedot dziedināt sevi.
Aicinu ikvienu interesentu uz Spēka dziesmu dziedāšanas vakariem Kazdangas pilī.Pirmā tikšanās 4. februārī plkst.19.00. Sadziedāšanās plānota katra mēneša pirmās ceturtdienas vakarā. Aicinu šos vakarus pavadīt dziedot savam priekam tautasdziesmas. Esmu aicinājusi par priekšdziedātāju Agritu Pilenieci no Saldus, kas arī kopīgo dziedāšanu papildinās ar brīnišķīgu kokles spēli. Dalība ziedojums
Aicinājums ierasties ērtā apģērbā, plānots sēdēt zālē uz grīdas, katrs pats parūpējas par savu sēžam spilvenu un kādu sedziņu. Būs iespēja sēdēt arī uz krēsliem, kā katram ērtāk.
Kādi šie vakari izvērtīsies viss atkarīgs no mums pašiem, no mūsu aktivitātes un dziedāt prieka.
Varāk Info 29103813

Kazdangas TIC vadītāja
Māra Tīmane

1 komentārs:

  1. Bija jauks un sirsnīgs pasākums !Paldies pasākuma idejas autoriem un veidotājiem!Gaidu nākošo kopā sanākšanu un sadziedāšanos !

    AtbildētDzēst