otrdiena, 2016. gada 26. janvāris

Dāvanas skolai

Jau vairāk nekā 5 gadus Māteru Jura Kazdangas pamatskolai ir savs Labais gariņš. Tā ir skolas absolvente Anita Jurēvica, kura dzīvo un strādā ASV Mineapolisē. Sadarbībā ar Mineapolises Latviešu evanģēliski luteriskās draudzes mācītāju Dagu Demandtu Anita organizē dažādus labdarības pasākumus, lai tajos iegūtos ziedojumus nogādātu Māteru Jura Kazdangas pamatskolā. Ziedojumi nodrošina 1.-4.klašu pagarinātās dienas grupas skolēnu launagu visa mācību gada garumā. Tas ir ļoti vērtīgs ieguvums, jo skolēniem, kuri pusdienas ir paēduši jau ap plkst.11.30, bet mājupceļš sākas tikai plkst.16.00, ir grūti pavadīt tik daudz stundu bez ēšanas.
Pateicoties sadarbībai ar Anitu, skolēni iepriekšējos mācību gados tikuši gan pie jauniem apaviem, gan dāvanu kartēm no apgāda “Zvaigzne ABC”, gan cepurēm un cimdiem.
Ziemassvētkos saņēmām īpašu dāvanu no pašas Anitas. Viņa par saviem līdzekļiem sagādājusi fantastiskas dāvanas mūsu skolēniem- jaunas mugursomas, galda spēles, maiņas apavus skolai, kancelejas preces, cepures un cimdus. Sadarbojoties klašu audzinātājām, dāvanas tiek tiem skolēniem, kuriem tās ir nepieciešamas visvairāk.
Mēs varam mācīties no Anitas gūt prieku par labo, ko darām citiem, dažkārt par otru padomāt vairāk nekā par sevi... Un mācīties būt pateicīgiem par to, ko esam ieguvuši un neaizmirst arī pateikt paldies.

Skolotāja Agrita Zundovska

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana