pirmdiena, 2015. gada 23. novembris

Sporta vēstis

Kazdangas skolēni šogad aktīvi nodarbojas ar klinšu kāpšanu. Nelielā grupiņa pirmdienas un trešdienas vakaros regulāri attīsta savus spēkus un veiklību rāpjoties klinšu sienā. Lai bērni varētu pārbaudīt savus spēkus, viņi piedalās klinšu kāpšanas sacensībās Rīgā. Līdz šim bijām piedalījušies grūtajā kāpšanā ar apakšējo drošināšanu un bolderingā, bet šoruden izmēģinājām savus spēkus klinšu kāpšanā uz ātrumu. Šogad ieplānotas vēl trīs sacensības, 5.decembrī ātrumkāpšana, 12.un 13.decembrī grūtā kāpšana un bolderings. No meitenēm aktīvākās kāpējas ir Jana Mikulāņeca, Anete Tamsone, Madara Šteina, Ieva Biģele, bet no zēniem Rihards Pukinskis un Toms Kārkliņš. Savā pulciņā gaidām arī citus Aizputes novada kāpt gribētājus.
22. decembrī Kazdangas sporta zālē plkst.: 12:00 rīkosim sacensības klinšu kāpšanā. Uz sacensībām aicināti piedalīties Aizputes novada bērni un jaunieši, kuri vēlas pārbaudīt savus spēkus un drosmi dažādos klinšu kāpšanas veidos. Sacensību uzvarētāji tiks apbalvoti ar medaļām. Sīkāka informācija būs skatāma Aizputes mājas lapā.
Kazdangas 31.Ziemas spartakiāde notiks janvāra mēneša pirmajās sestdienās. 2.janvārī plkst. 10:00 Kazdangas sporta zālē tiek aicināti basketbolisti, volejbolisti un šautriņu metēji. Bet 9.janvārī sacensības notiks galda spēlēs (šahā, dambretē, galda tenisā, novusā, zolītē).Sīkāka informācija sacensību nolikumā, nolikumu skatīt šeit >>> . Komandu kapteiņiem laiks padomāt par savas komandas komplektāciju un treniņiem.
Sporta zāle atvērta pirmdienās, trešdienās (volejbols, basketbols), piektdienās (pēc pieprasījuma). Treniņi loka šaušanā otrdienās, ceturtdienās, svētdienās.

Sporta metodiķis: K.RudītisNav komentāru:

Ierakstīt komentāru