trešdiena, 2015. gada 30. septembris

Cepuru saiets Kazdangas muzejā

Saka – rudentiņš bagāts vīrs! Bet, ar ko viņš ir bagāts? Ar rudens veltēm – āboliem, kartupeļiem, bet vēl - ar dažādām cepurēm. Sēņojot mēs vācam sēņu cepures, pastaigājoties, vācam ozolzīļu cepures, bet mājās mēs steidzam vilkt no skapjiem laukā cepures.
Kamēr vēl nav iestājies pilnīgs aukstums, Kazdangas muzejā norisināsies cepuru saiets. Tādēļ līdz 2015.gada 20.oktobrim aicinām atsaukties cepuru īpašniekus, lai paspētu uz cepuru saietu. Uz šo saietu tiek aicināti gan vieglie vasaras keponi un saulainās saulescepures, gan elegantās platmales un solīdās hūtes, nedzīsim prom arī vienkāršās mices un pižikus.
Kā jau kārtīgā saietā, gribētu redzēt arī viselegantākās modes dāmu cepures un pašdarinātas interesantas cepures. Šis ir saiets, kurā nav vecuma ierobežojuma – pulkā ņemsim arī leļļu, rūķu un mazu bērnu cepurītes.
Protams, lai uzturētu kārtību šajā saietā, neizpalikt arī bez dažādām amatpersonām, tādēļ būs gaidītas - ugunsdzēsēju, mežsargu, celtnieku, kulināru, sanitāru u.c. profesiju pārstāvju cepures.
Priecāsimies ne tikai par cepurēm pašām, bet arī dažādiem priekšmetiem, grāmatām, gleznām, jebko, kurā redzama cepure vai runāts par cepurēm.
Cepuru saiets visiem atvērts no 2015.gada 26.oktobra līdz pat nākamā gada 25.janvārim.
Ja, kādai cepurei pie īpašnieka būs jādodas ātrāk atpakaļ, noteikti varēs to saņemt ātrāk.

Ja vēl nepieciešama, kāda informācija, zvaniet – 28616717 (Ilze).

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana