pirmdiena, 2015. gada 24. augusts

Mācību gada ieskaņas pasākums!

Dzīvojam laikā, kad pietrūkst laika – pietrūkst laika teikt labus vārdus, pietrūkst laika uzsmaidīt un noglāstīt. Šis ir laiks, kad zeļ vienaldzība un bezatbildība.
Labo un radošo darbu apvienība (LURDA), 2.septembrī plkst.13.00 Kazdangas kultūras centrā, lielākiem un mazākiem piedāvā izglītojošu un sirsnīgu sarunu par cilvēcību, ļaunumu un vienaldzību. Par to, ka šodienas galvenais atslēgas vārds ir ATBILDĪBA
Sarunas nav izklaide un mēs trikus nerādīsim. Būs foto, būs video, būs jautājumi Jums – kas tad ir atbildīgs saimnieks? Būs iespēja izmēģināt un sajust, kā četrkājainais mīlulis var iedvest mieru pēc garas skolas vai darba dienas.
Sarunas ir domātas visa vecuma un plašuma auditorijām. Par atbildību stāsta 7 gadus jauna, izglābta Austrumeiropiete Lote un viņas saimniece – žurnāliste, fotogrāfe Zanda. Sarunas ir kā uzvedums – dzejā un mūzikā. 12 skaudru, sirsnīgu un patiesu dzīvnieku stāstu “Mums vienas asinis tev un man” fragmentus lasa rakstniece un aktrise Dace Priede. Caur aktieri Rūdolfu Plēpi skan tautā zināmas un līdzi dziedamas sirsnīgas dziesmas un pavisam jaunas dziesmas no mūziķa un komponista Jāņa Radziņa topošā “Sirds dziesmu” cikla.
Pasākumu tiks noslēgts ar kopbildēm, kuras pēc tam sūtam visiem gribētājiem. Pēc pasākuma ir iespēja iegādāties Daces Priedes grāmatas ar autogrāfu un veltījumu un viņas unikālos dabas apturētos mirkļus – ziedu grāmatzīmes. Ir iespēja vienkārši parunāties, jo laiks netiek skaitīts.
Būs konkursiņi. Būs balvas.
Ieeja brīva!

Kazdangas kultūras darbu organizatore
Inese Birkenfelde

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru