otrdiena, 2015. gada 9. jūnijs

Labirints parkā

Parkā tika iestādīts labirints, kas ir aptuveni 150 m garš. Labirints, kas ved uz centru.
Paldies ikvienam, kas piedalījās labirinta tapšanā. Pateicamies „Mazajai Kavalērijai”, pateicamies ikvienam lielam un mazam kazdandzniekam. Ir patiess prieks, par labi padarītu darbu, par realizētu sapni un par kopā būšanu. Šai vietā palicis ir ne tikai kopā veidotais labirints, bet arī bezgala daudz pozitīvu emociju. Sajūtas nav vārdos ietērpjamas, vien paglabājamas dziļi sirdī.
Pēc labirinta sastādīšanas Kazdangas jaunieši un viesi no Mazās Kavalērijas spēlēja futbolu un pēc tā kopīgi pilī dzēra tēju un dziedāja.
Es ielieku savā dzīves mugursomā vēl vienu skaistu dienu un ņemu to līdzi, to ar prieku atcerēšos ikreiz, kad dzīve ievedīs kādā labirintā, tad šīs dienas prieku un gandarījumu varēšu no somas izņemt, apgrozīt rokās un atcerēties, ka kopībā ir spēks un ka darbu var padarīt tikai darot, ka ikviens sapnis ir vēršams par īstenību, ka prieks vairo prieku, ka ir iespējams paveikt lielas lietas sākot ar mazumiņu. 

Pateicamies Jānim Lepsim par stādu dāvinājumu, pateicamies biedrībai „Kodols” par stādu iegādi, pateicamies Miezīšu, Arāju un Zonenbergu ģimenēm, pateicamies Janai Kolosovai par gardo talkas zupu. Mēs izdarījām visu, kas šajā dienā bija mūsu spēkos, nu, lai labi aug jauniestādītais labirints, lai labas domas domājas katram labirinta gājējam.

Atpūtas vietā pie Dzirnezera, jūs varēsiet ne tikai iziet labirintu, bet arī sarīkot sev pikniku un šūpoties lielajās šūpolēs. 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru