trešdiena, 2015. gada 13. maijs

Gundars Sisenis gatavo tortes un uzvar konkursā

Kurzemes reģiona konkursā "Siera un maizes svētku sāļā torte" uzvarējis SIA "Elpa" valdes priekšsēdētājs Gundars Sisenis un viņa kundze Valda, stāsta pasākuma rīkotāja Vanda Davidanova. Viņas pārstāvētā biedrība "Siera klubs" un Latvijas Maiznieku biedrība konkursu rīkoja pagājušās nedēļas nogalē Skrundā.
"Ko tik neizdarīs sava siera dēļ!" ar labsirdīgu smaidu saka "Siera kluba" vadītāja. Tortē "Kazdangas sieru akords" bijuši izbaudāmi visi četri Kazdangas piena pārstrādes uzņēmumā ražotie sieri. "Uzņēmuma vadītājs prata konkursu izmantot savas produkcijas popularizēšanai, un viņam tas izdevās," vērtē V. Davidanova.
Godalgoto trešo vietu ar torti "Lauku peļu labumi" ieguva Gunta Atiķe un Skaidrīte Solovjova no biedrības "Liepājas optimistu pulks".
Dalībniekiem norises vietā vajadzēja ierasties ar mājās gatavotu sāļo torti, kuras svars ir vismaz četri kilogrami un sastāvā obligāti izmantots nolikumā uzskaitītu ražotāju gatavots siers un maize. Bija nepieciešams padomāt par nosaukumu, žūriju interesēja arī receptūra. Tortēs kopumā tika izmantotas desmit siera un deviņas maizes šķirnes.
Uzvarētāji saņēma dāvanu karti 150 eiro vērtībā, otrai vietai tā bija 100 eiro, bet trešajai – 70 eiro apmērā. Visi konkursanti saņēma dāvanas no AS "Rīgas dzirnavnieks" un SIA "Puratos Latvia". Īpaši sveicieni bija no Latvijas Biškopības biedrības un AS "Interbaltija AG".
 Info no http://www.liepajniekiem.lv/zinas/novados/gundars-sisenis-uzvar-tortu-konkursa-166269

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana