piektdiena, 2015. gada 27. marts

Piedzīvo nakti Kazdangas pilī II

Ņemt vērā jauniešu izteiktās vēlmes, arī šogad, 17. aprīlī plkst 19.00 notiks pasākums „Piedzīvo nakti Kazdangas pilī” uz kuru tiek aicināti jaunieši no 15-25 gadiem no visiem Aizputes novada pagastiem. Pasākuma īpašie viesi būs mūziķis un ceļotājs Kārlis Kazāks un puisis, kas pats sevi dēvē par „Mākoņskrējēju” Mārtiņš Zvīdiņš. Jauniešiem, kas jaunāki par 18 gadiem ir nepieciešama vecāku atļauja. Ar pasākumu nolikumu var iepazīties www.kazdangaspils.com . Aicinām jauniešus pieteikties līdz 15. aprīlim pie Kazdangas tūrisma centra vadītājas Māras Tīmanes T:29103813

"Nakts Kazdangas pilī II", pasākums veidots "TU.ESI.LV" projekta ietveros, sadarbībā ar Kazdangas Tūrisma informācijas centru un Aizputes jauniešu IDEJU MĀJU. "TU.ESI.LV" projekta galvenais mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par komunikāciju, uzņēmējdarbību un līdzdalību, un kā šīs prasmes izmantot, lai Latvija būtu tā vieta, kur sevi attīstīt un pilnveidot.
Projektu "TU.ESI.LV" īsteno biedrība "NEXT", biedrība "Projektu darbnīca", jauniešu klubs "Dēms" un Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs "Zeimuļs" sadarbībā ar citām organizācijām un pašvaldībām Latvijā.

Ar nolikumu iespējams iepazīties šeit >>>

Kazdangas TIC vadītāja 
M.Tīmane

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru