trešdiena, 2015. gada 25. februāris

Loku šāvēju starti!

Sporta kluba „Bandavas strēlnieki” turpina braukt uz sacensībām un gūt panākumus. 21.,22. februārī loku šāvēji devās uz Jaunpili, kur notika „Baltijas valstu atklātais čempionāts telpās 2015 IFAA” . Priecē, ka atkal mūsu novada loku šāvēji startēja ar ļoti labiem panākumiem. Liene Krūze ieguva 1.vietu AFBH-R un uzstādīja jaunu Latvijas rekordu, tieši tāpat Daniels Zitmanis - Zihmanis ieguva 1.vietu JMBH-R savā vecuma grupā un arī uzstādīja jaunu Latvijas rekordu. Abi sportisti uzlaboja savus jau gūtos panākumus. Apsveicam sportistus!

Sportisti turpina gatavoties nākamajām sacensībām. Nākamās lielākās sacensības, uz kurām Daniels dosies skolas brīvlaikā no 18.-22. martam notiks Pērnavā. Šai Igaunijas pilsētā notiks Pasaules apvidus loka šāvēju čempionātam telpās 2015.Pateicoties Aizputes novada domes finansiālajam atbalstam, viņam ir iespēja piedalīties šajās pasaules mēroga sacensībās un iegūt vērtīgu pieredzi un, cerams, arī labus rezultātus. Veiksmīgus startus visiem mūsu novada loku šāvējiem!


Māra Tīmane

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana