otrdiena, 2015. gada 24. februāris

Klinšu kāpšana un novuss

Klinšu kāpšana
1.februārī Kazdangas klinšu kāpējas piedalījās Rīgas atklātajās meistarsacīkstēs pirmā posma bouldringa sacensībās. Sacensības notiek 4 posmos: divas reizes ziemas mēnešos un divas – rudens mēnešos. „H” grupā meitenēm Anete Tamsone izcīnīja 3.vietu, Beāte Kazaka ierindojās 6.vietā atstājot aiz sevis Dagniju Kazaku, Saniju Zundovsku, Kseniju Biģeli (9., 10., 11.vieta). „E” grupā meitenēm Ieva Biģele ierindojās 5.vietā. Nākošās sacensības notiek 11.aprīlī (grūtā klinšu kāpšana) un 16.maijā (bouldrings-2.posms). Meitenes ir apņēmības pilnas trenēties un cīnīties par augstākām vietām turpmākajās sacensībās. Kāpšanas treniņi notiek pirmdienās un trešdienās no 1900 līdz 2100. Tiek aicināti arī citi jaunieši no Aizputes novada izmēģināt savus spēkus uz kāpšanas sienas.
Lai meitenes labāk varētu sagatavoties sacensībām, sporta zālē  palēnām top siena bouldringam.
Novuss
          Svētdien, 22.februārī tika izspēlēta 2.kārta Kazdangas pagasta novusa turnīrā. Vīru konkurencē pēc divām kārtām vadībā izvirzījušies: K.Rudītis- 4p., M.Babris-6p.,G.Kalniņš-6p., J.Petrovics-8p. Dāmu konkurencē: I.Babre-2p., I.Biģele-4.
          Trešās kārtas sacensības notiek 14.martā plkst. 1000 Kazdangas pagasta sporta zālē.