pirmdiena, 2015. gada 5. janvāris

Semināru cikls "Mana dzīves telpa"

Kazdangas pilī sākot no 22. janvāra plkst. 18.00 notiks nodarbību cikls „Mana dzīves telpa” , nodarbības notiks katru otro ceturtdienu.
„Mana dzīves telpa” ir tēma par mūsu dzīvi vai, precīzāk, par mūsu dvēseles stāvokli. Pēc savas būtības, darbs ar mantām nozīmē pacelt līdz apziņas līmenim to, kas notiek ar mani. Sastapties aci pret aci ar savām lietām nozīmē sastapties ar kādu sevis daļu – situāciju, emocijām, kādu konkrētu attieksmi, atmiņām utt.

Darbs ar lietām ir viens no veidiem kā praktiski strādāt ar savu dzīvi un sevi.
Nodarbības vada Kristīne Maka.
Kristīne Maka ir pieredzējusi psiholoģe, semināru un lekciju vadītāja, terapeitiski strādā ar cilvēkiem ar dažādām grūtībām, vada neskaitāmas attīstības, atbalsta un apmācību grupas.  Pēc tam, kad pārdzīvojot vēzi un zaudējot kāju, nācās iziet smago meklējumu ceļu pie sevis, radās viņas grāmata „Ceļš pie sevis”. Vairāk uzzināsiet šeit >>>


Nodarbību ciklu veido 6 daļas:
1. Mana dzīves telpa – nodarbība, kurā varēs apzināt to, kas veido dzīves telpu, vai tās ir tikai materiālas lietas, vai arī tur ietilpst visas tās mūsu dzīves funkcijas, sapņi, plāni, nepadarītie darbi, kurus nereti ikdienā saucam par „lietām”. Tāpat šai nodarbībā ieraudzīsim, kā šīs lietas ir savstarpēji saistītas.
2. Krāmi – kas tie ir, kā iedalās un kādi ietekmi tie rada uz mums, mūsu veselību un mūsu dzīvi ko-pumā. Šai nodarbībā iepazīsimies ar konkrētiem ieteikumiem, kā un kad „strādāt” ar krāmiem.
3. Krāmi – kā tas var kļūt par resursu mūsu ikdienā. Kas tas ir - dubultie signāli.
4. Sajauktās lietas – šajā nodarbībā būs iespēja ieraudzīt, kā strādājot ar svešām lietām savā teritorijā vai savām lietām citu teritorijā, spējam pārkārtot savas un svešas atbildības. Kā gaidas sapin mūsu dzīvi un ar ko gaidas atšķiras no ticības.
5. Manas dzīves dambji – nodarbība, kurā strādāsim praktiski ar savas teritorijas plānu, lai ap-zinātu, kurā vietā regulāri uzkrājas mantas vai nepadarīti darbi, ko tas nozīmē, un ko ar to darīt. Kas ir mūsu dzīves dambji – sakrautās drēbju kaudzes un pat sāpes kādā ķermeņa vietā var līdzināties dambim, kas aiztur kaut ko, kas ir tik vajadzīgs mūsu dzīvē.
6. Lietas kā resurss – nodarbība, kurā apzinot savu teritoriju, ieraudzīsim, kuras lietas tieši vai ne-tieši ietekmē mūs, un ko vēl var darīt, lai pastiprinātu savu resursu bāzi. Kā tīrīt savu māju ar prieku un kā lietas palīdz atgūt spēku.


Nodarbības notiek apmācību formā uz praktiskās pieredzes bāzes.
Vietu skaits ierobežots
Vienas nodarbības maksa 10, - eiro 
Info un pieteikšanās T: 29103813 epasts: kazdanga.tic@inbox.lv 


Foto: http://renginiai.kasvyksta.lt/klaipeda/kuno-proto-sielos-bei-dvasios-harmonija/2507 

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana