pirmdiena, 2014. gada 10. novembris

Lāčplēša balvas izcīņa Liepājā

Šī gada 7. novembrī  Liepājas apkārtnē Beberliņu teritorijā notika   Lāčplēša balvas izcīņas sacensības. Sacensībās piedalījās gan skolu jauniešu komandas, gan jaunsargu komandas. Sacensībās skolēni cīnījās par vairogu, bet jaunsargi – par zobenu.
Šogad laiks dalībniekus nelutināja, jo visas dienas garumā lija lietus, kas apgrūtināja šķēršļu pārvarēšanu un ieroču izārdīšanu un sastellēšanu. No citiem gadiem šis gads atšķiras ar to, ka vienam komandas  ierocis bija jāizārda un jāsaliek ar aizsietām acīm, kā arī ar to, ka militārās pakāpes bija jāzina katram komandas dalībniekam, iepriekšējos gadus komanda varēja kopā domāt un atbildēt. Interesants bija uzdevums, kur, apsienot viena komandas dalībnieka kājas ar virvi, pārējie komandas dalībnieki ar virves palīdzību uzvilka viņu gaisā  un viņam ar kājām gaisā bija jāuzsien mezgls.
Šogad sacensībās piedalījās 15 jaunsargu komandas. Jaunsargi Beberliņos bija ieradušies no Kazdangas, Rojas, Saldus, Tukuma un arī vietējie liepājnieki piedalījās.  Jaunsargi ir pateicīgi pavāriem par siltajām un garšīgajām pusdienām, kuras pēc trases pārvarēšanas lieliski noderēja spēku atgūšanai!
Neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem Kazdangas 412. Jaunsargu vienība izcīnīja 3 vietu. Komandā startēja Sabīne Vītola, Gunta Holštroma, Mareks Ņikiforovs, Linards Ņikiforovs, Niks Tamsons un Artūrs Strads.

412. Kazdangas jaunsargu vienība

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana