pirmdiena, 2014. gada 24. novembris

Brauciena pievienotā vērtība Dzīve  ir patiesi patīkamu notikumu pilna.  Ir cilvēki, kuru prieks, nesavtīgums un dāsnums ir neizmērojams. Šāds cilvēks šodien ienāca pa pils durvīm. Ar šo cilvēku tikāmies pirms pāris dienām , tikāmies pirmo reizi, kad kopā ar keramikas nodarbību dalībniekiem devāmies uz Kandavu. Mūsu galamērķis bija  ciemošanās pie Kandavas amatniecības biedrības biedriem un keramiķi Lindu Romanovsku ar kuru kopā gatavojām traukus projekta „Domā, vēro, darbojoties” ietvaros Kazdangā.  Kandavā mūs jauki uzņēma amatniecības centrā, dalījāmies pieredzē un katrs pagatavojām  arī pa svilpavniekam. Paldies kandavniekiem par sirsnīgo uzņemšanu.
Bet, tas stāsts ar ko vēlos padalīties, sākās pa ceļam uz Kandavu. Šo vīru, kas šodien ienāca pa pils durvīm mēs  sastapām Kabilē, viņu sauc Aivars Bergmanis, mēs devāmies apskatīt viņa izveidoto atpūtas parku „Ozolu biotops”.  Pārsteidzoši ko tik cilvēks spēj izveidot ar savām rokām pieliekot nedaudz izdomas.  Iesaku katram aizbraukt uz šo Aivara ieveidoto vietu, šī vieta ir gan izzinoša, gan interesanta, šai mežā ir iespēja iepazīt Jāņa Baltvilka dzeju, iespēja pabūt meža mākslas galerijā, pabūt zaļajā klasē un iepazīt matemātiku un dabas likumsakarības, kā arī nokļūt meža spēļu zālē. Mums ļoti patika šai vietā. Aivara mežā aug dižskābārži, kuru šūpulis ir Kazdangas parks. Runājoties ar šīs vietas saimnieku mēs pajautājām, „Kāpēc mūsu parkā lapegles neizsējas, ir vecās sirmās lapegles, bet jauno pēcnācēju nav? „  Viņš gan īsti nemācēja mums atbildēt kāpēc tā ir, bet viņš ieteica, kur iegādājami lapegļu stādi. Ņēmām to vērā.

Bet... tavu pārsteigumu ir pagājušas tik pāris dienas un Aivars ciemojas pie mums Kazdangā  ir atvedis sev līdzi 11 lapegļu stādus un 5 sarkanos ozolus. Šo koku jaunās mājvietas nu ir Kazdangas parks.  Un nu šo koku krustēvs ir Aivars Bergmanis. Paldies viņam par pārsteigumu, paldies par koku stādiem, kas atceļojuši no Kuldīgas kokaudzētavas „Ieviņas V„.  Paldies arī kokaudzētavas saimniekiem.
Baruciena prievienotā vērtība ir šie brīnišķīgie cilvēki kurus sastapām. Mēs noteikti vēl tiksimies! Paldies! 
Māra 

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana