piektdiena, 2014. gada 19. septembris

412. Kazdangas jaunsargu vienība startē Bauskā

Sestdien,13. septembrī, Bauskā notika jaunsargu sacensības „ J. Dalbiņa kauss”. Sacensībās jaunsargiem bija jāpārvar NATO šķēršļu josla un 8 km kross ar 12 dažādiem uzdevumiem.
Spītējot lietum, uz sacensībām ieradās 12 jaunsargu vienības, kā arī Igauņu un Lietuviešu komandas. Lietus nedaudz apgrūtināja uzdevumu pildīšanu, taču visas jaunsargu komandas tika ar tiem veiksmīgi galā.
   
  412. Kazdangas jaunsargu vienība jau otro gadu pēc kārtas izcīnīja 2.vietu. Komandā startēja Atis Viļumsons, Dmitrijs Vicvagars, Mareks Ņikiforovs, Sabīne Vītola, Gunta Holštroma, Niks Tamsons, Artūrs Strads un Linards Ņikiforovs. Bija arī jaunsargi, kas pirmo reizi piedalījās šajās sacensībās. Mēs uzskatām, ka sacensībās galvenais ir komandas vienotība, jo, lai ātrāk un veiksmīgāk izpildītu
uzdevumus, ir jāuzticas savai komandai, kā arī brīžos, kad kādam iet grūti palīdzēt un atbalstīt viņu. Mēs esam gandarīti par to, ka izturējām līdz galam un jaunākajiem komandas dalībniekiem tika dota lieliska iespēja iegūt labu pieredzi, kas viņiem noderēs nākamajās sacensībās. Esam nedaudz vīlušies par to, ka godalgotajām vietām balvā netika dotas medaļas, jo tas liek justies labāk novērtētiem.
     Lielu paldies sakām mūsu jaunsargu instruktoram Kasparam Rudītim, kas mūs visu laiku atbalstīja un sagatavoja sacensībām!


                                                412. Kazdangas jaunsargu vienība.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru