otrdiena, 2014. gada 29. jūlijs

Izstāde „Ceļmala”


Kazdangas muzejā no 2014.gada 8.augusta līdz 30.septembrim skatāma Liepājas Sv. Jāzepa Romas katoļu baznīcas priestera Gata Mārtiņa Bezdelīgas personālizstāde „Ceļmala”. Autors dzimis Aucē. Šobrīd prāvests Liepājas Sv.Jāzepa katedrālē un Grobiņas, Priekules, Vaiņodes, Bārtas un Kalētu draudzēs.
     No 2010.gada ir piedalījies dažādās izstādēs, rīkojis personālizstādes gan Latvijā, gan ārvalstīs – Pēterburgas valsts muzejā, Kronštatē. Piedalījies starptautiskā plenēra izstādēs Jaunmoku pilī un Jūrkalnē. 2010.gadā saņem balvu „Par pārliecinošāko debiju” Rudens kopizstādē „Piederība” Liepājā.
     Kā atzīst izstādes autors Gatis Mārtiņš Bezdelīga – „Ceļmala ir mūsu piestātne, apstāšanās un ieraudzīšana, priecāšanās, brīnīšanās, ieklausīšanās. Tas viss var būt tikai tad, kad apstājamies, tad var izjust prieku un lepnumu par savu zemi, tad var pateikties Dievam un ļaudīm, kas šo zemi ir svētījuši un kopuši. Šīs gleznas ir tapušas dažādās ceļmalās, arī pie jūras, jo jūra ir arī kāda ceļmala.”
     Izstādes atklāšana un tikšanās ar autoru 8.augustā plkst.15:00. Ieeja izstādē bez maksas. Gaidīsim Jūs Kazdangas muzejā!

Kazdangas muzeja vadītāja Ilze Holštroma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru