trešdiena, 2014. gada 30. aprīlis

Kazdandznieki un Kazdangas viesi mīs uz nebēdu.

Liepājas rajona partnerība un Lauku atbalsta dienests atbalstījuši biedrības ,, KODOLS'' LEADER projektu ,, Mehānisko peldlīdzekļu, velosipēdu un aprīkojuma iegāde iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanas iespēju dažādošanai Kazdangā”. Projekta ietvaros paredzēts iegādāties trīs katamarānus, vienpadsmit velosipēdus un divud tandēmus, kurus varēs iznomāt kolektīviem pasākumiem – klašu ekskursijām, nometņu dalībniekiem, tūristiem un citiem organizētiem pasākumiem pieaugušo uzraudzībā.
            Vienpadsmit velosipēdi ir iegādāti, un  3. maijā  ar tiem varēs piedalīties velobraucienā ,, Ripo pretī pavasarim 2014”, kas, katru gadu maija sākumā, notiek Kazdangā.  Ar nolikumu iespējams iepazīties šeit >>>   Divi tandēma velosipēdi vēl nav nonākuši Kazdangā. Katamarānus izgatavo firma AAC Aktīvās atpūtas centrs, un līdz maija beigām paredzēts, ka tie jau būs novietoti Dzirnezerā.
            Informāciju par velosipēdu un katamarānu nomu pēc 16. maija varēs saņemt Kazdangas tūrisma informācijas punktā – tālrunis 29103813.


Biedrības ,,KODOLS” vadītāja   M. Purviņa

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru