otrdiena, 2014. gada 29. aprīlis

Fotografēsim un filmēsim

Ar Sorosa fonda Latvija atbalstu projektu jauniešiem realizēs Kazdangas NVO „Kodols”
Sorosa fonds Latvija atbalstījis un noslēdzis finansēšanas līgumu ar Kazdangas NVO „Kodols” par projekta „Vēro, domā, darbojies” realizāciju. Projektam piešķirts finansējums -1 500 EUR. Projekta mērķi ir 1)attīstīt jauniešu kvalitatīvās fotografēšanas  un video filmēšanas prasmes, 2) apzināt radošas metodes, kā ar fotogrāfiju un filmēšanu kā vizuālās metodes palīdzību var atainot jauniešu redzējumu par demokrātiju, 3) veicināt jauniešu pašizaugsmi un sadarbību jauniešu starpā.
Jaunieši apgūs tādas profesionālas lietas kā  saturiskumu filmēšanā un fotogrāfijā,   izkops analītisku attieksmi savā attīstībā.
Projektā paredzētas praktiskas nodarbības radošajās mākslās - fotografēšanā un filmēšanā. Tiks organizēta fotoizstāde, plenērs fotografēšanā un filmēšanā sadarbībā ar Aizputes novada jauniešu organizāciju „NEXT”, avīzi „KURSAS LAIKS”, Aizputes TV.  Projekta noslēgumā notiks pieredzes apmaiņa ar Aizputes novada jauniešu organizāciju „NEXT” un Brocēnu novada pašvaldību, kuras realizē apmācības, brīvprātīgo darbu un citas aktivitātes jauniešiem.
Nodarbības notiks Kazdangas pilī TIC telpās:
Fotografēšana– 10.,24. maijā plkst.10.00. 4.jūnijā -plkst.18.00. Vadīs Varis Sants.
Video filmēšana –-9. ,16. un 23.maijā plkst.17.00 Vadīs Nauris Zeltiņš.
Pieteikšanās:Māra Tīmane, t.29103813.
Informācija par projekta pasākumiem un biedrības „Kodols” darbību atrodama blogā www.kazdangaspils.com
NVO „Kodols” locekle Biruta Konrāde


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru