ceturtdiena, 2014. gada 20. marts

Seminārs "Sievišķās intuīcijas modināšana"

Radoši terapētiskais seminārs/nometne
 „Sievišķās intuīcijas modināšana”
Kazdangā, 11.04.14.-13.04.14.,semināru vada psiholoģe Gita Veisa
„Mēs sievietes piesaucam intuīciju un instinktus, lai apjaustu lietu būtību. Mēs ņemam talkā savas maņas, lai izdibinātu patiesību, lai ekstrahētu barojošu vielu no savām atskārsmēm, lai saskatītu to, kas ir redzams un uzzinātu to, kas ir zināms. Tā mēs kļūstam par radošās uguns glabātājām un iemantojam dziļu atziņu par Dzīvības-Nāves-Dzīvības ciliem dabā.”
/Klarisa Pinkola Estesa/
Dārgās sievietes aicinu jūs uz radošo semināru, kurā ceļosim laikā, modināsim senču gudrības un sievišķo pirmsākumu sevī caur pasaku, dejas kustību un rokdarbiem. Meditēsim kā to darīja mūsu vecvecmātes darot rokdarbus, dejosim tā, it kā mūs neviens neredzētu un dalīsimies tajā gudrībā, par ko sievietes savā starpā vairs nerunā.
Šajā seminārā terapētiski un meditatīvi apcerēsim un analizēsim sievietes mūžseno psihes ainu un mūžsenos dzīves uzdevumus. Ar pasakas palīdzību un vingrinājumiem paraudzīsimies uz savu dzīvi kopumā,  esošo un plānojamo dzīves posmu. Pildot praktiskus uzdevumus veicināsim radošuma, intuīcijas un ticības spēku sevī, kas mūsos mīt no brīža, kad ieradāmies šai saulē , tikai neapzināmies un dažkārt neprotam tos lietot. Taču, kā teicis Jungs: ”Psihē nekas nepazūd uz visiem laikiem. Mēs varam būt pārliecināti, ka psihē nozaudētās lietas tur glabājas joprojām”.
 Izmantojot senas gudrības un praktiskus vingrinājumus veicināsim:
·       savu radošumu, kas ir sievietes iekšējais resurss,
·        ticību, kas ļauj patstāvīgi pieņemt lēmumus un sajust sevi kā unikālu veselumu,
·       intuīcijas apjausma un aktivizēšana,
·       ar rokdarbu un kustības palīdzību piedzīvosim personīgas sievišķās atklāsmes,
·       apzināsim savus iekšējos un ārējos kritiķus, kas traucē radoši izpausties.
Sākums: 11.04.14., pl.: 18:00-21:00 nodarbības un tējas pauze.
12.04.14. pl. 8: 30 brokastis, 9:30 nodarbības, 14:00 pusdienas, 15:30 nodarbības,
19: 00vakariņas, brīvais laiks, nakts miers.
13.04.14.pl.8:30 brokastis, 9:30 nodarbības, 14:00 pusdienas, noslēgums,16:00 mājupceļš.
Semināra maksa 85,-euro. (cenā ietilpst 3 naktis viesu namā, ēdināšana, tējas pauzes, materiāli darbam, brīvdienas no  rutīnas un ekoloģiskas gaisa peldes). Līdzi ņemiet ērtus apavus darbam iekštelpās, dzeramo ūdeni. Krāsaini šifona gabaliņi un puķaini audumiņi noderēs sagriešanai  rokdarbos un  savstarpējai apmaiņai.
Ja esat pieņēmušas lēmumu par dalību seminārā piesakieties pie Gitas Veisas, tel.:26773182 vai koordinatores Māras Tīmane, tel.:29103813. 

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana