ceturtdiena, 2014. gada 20. februāris

Tiekamies Saieta namā!

Nu jau ir sajūta, ka ziema ir aiz kalniem. Termometra stabiņš rāda pluss grādus, saulīte arī grib izspraukties arvien biežāk gar mākoņu maliņu. Bet, ja laiks nav piemērots aktivitātēm brīvā dabā, tad nāciet pie mums uz saieta namu. Varēsiet uzspēlēt dažādas spēles.
Tā 13.februārī pie mums notika mači zolītē. Tā aizrāvāmies, ka 4 stundas aizskrēja nemanot. Vislabāk veicās pagasta šoferim Edgaram Tilgalim. Paldies pārējiem kāršu spēlētājiem, kas atrada laiku un atnāca uzspēlēt.
Tieši Valentīndienā, tas ir 14. februārī, sarīkojām diskotēku skolas vecuma bērniem. Es ceru, ka bērni, kuri atnāca, bija apmierināti,, paldies par to Mārtiņam.
Bērni bija malači, jo pārsvarā visi dejoja.
Mazliet par pasākumiem, kuri notiek un notiks pie mums.

·         Saieta nama zālē katru pirmdienu uz mēģinājumu nāk bērnudārza bērni, pēc tam - skolas vecuma bērni. Daudz jauku dziesmiņu viņiem māca skolotāja Sandra Strazdiņa.

·         Trešdienās no 5.02. - 23.04 . plkst. 16.00 - 18.00 notiek sporta nodarbības senjoriem  projekta ietvaros. Projekts "Varam, darām, attīstam" mērķis ir veicināt senioru grupu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

·         17.03. - 21.03 - brīvlaika nedēļā, bērni mīļi gaidīti pie mums skatīties dažādas animācijas filmas, krāsot, griezt, līmēt, spēlēt dažādas spēles.

·         12. martā pagasta iedzīvotājiem sacensības šahā un dambretē.

Lai aktīvāk darbotos, jums droši vien ir savas vēlmes un intereses ar ko gribētu nodarboties pie mums. Mēs labprāt gaidīsim informāciju un ieteikumus, kurus uzklausīsim un ņemsim vērā.
Rakstiet vai zvaniet, vai vienkārši nāciet un dalieties ar savām vēlmēm un vajadzībām. 

Inese Selderiņa T. 26421640 

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana