piektdiena, 2013. gada 29. novembris

Aicinām uz tikšanos

Kazdangas biedrība „KODOLS” aicina iedzīvotājus uz diskusiju un viedokļu apmaiņu  „Ko mēs varam darīt, lai pagastā saglabātu, pilnveidotu un attīstītu savu apkārtni un dzīves vidi”. Diskusijā piedalīsies Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra  Aizputes novada lauku attīstības konsultante Daiga Petrauska. Diskusija notiks 12.decembrī, ceturtdien, plkst.16.00 Kazdangas pilī.

1 komentārs:

  1. Labdien!

    Neesmu dzimusi kazdandzniece, tomēr mani ļoti, ļoti ir aizrāvusi Kazdangas daba - parks, gravas, takas, dzirnezers, muiža. Jau sen ir ideja īstenot piedzīvojumu sacensības, kas būtu līdzīgas "Sikspārņu naktij" (Kuldīgā - http://www.taka.kuldiga.lv/new4/indexx.php?sakums), Mamutu Medībām (http://www.jaunievanagi.lv/index.php?nr=93&nr2=94&mod=text&lang=1) un uzskatu, ka Kazdangas vide tam ir ideāli piemērota.
    Diemžēl nevaru būt klāt diskusijā, tomēr varbūt ir iespējams uzzināt aktīvo kazdandznieku viedokli, vai šādas aktivitātes liekas saistošas? Viedokļus un idejas var sūtīt uz e-pastu: rasa.bruna@gmail.com. Veiksmīgu diskusiju! (:

    AtbildētDzēst