trešdiena, 2013. gada 18. septembris

Tūrisma rallijs „Ventas rudens 2013” iegriezīsies arī Kazdangā

Lai pilnībā izbaudītu visas rudens nokrāsas, iepazītu, iespējams, vēl nezināmas vietas, gūtu jaunus iespaidus un vienkārši labi pavadītu brīvdienas, aicinām piedalīties tūrisma rallijā „Ventas rudens 2013”, kas 28.septembrī norisināsies Kuldīgas- Saldus pusē.
Lai piedalītos braucienā ir jānokomplektē komanda no vismaz 2 cilvēkiem un auto (derēs jebkuras krāsas un markas braucamais), jāuzlādē savi fotoaparāti, jāiegādājas brauciena reģiona karte, un brauciens varēs sākties!
Organizatori būs parūpējušies par interesantu, piedzīvojumiem un iespaidiem bagātu autofotoorientēšanās braucienu pretī rudenim. Dalībnieku maršrutā būs iekļauta orientēšanās un kontrolpunktu meklēšana vēsturiskajā Kuldīgā, Kazdangas pils apkārtnē, Saldū, Skrundā un daudzās citās interesantās vietās, kurām ikdienā mēs pabraucam garām. Ar īpašajiem uzdevumiem komandas sagaidīs Sabiles pilsēta, hostelis „Hospital” Sabilē un viesu nams „Imulas”. Būs sagatavots uzdevums arī īpaši azartiskām komandām.
**** Tradicionālais "labo darbu kontrolpunkts" - Kazdangas pils, ir sagatavojis mājasdarbu komandām:
"Katra komanda sacensībām sagatavo foto rāmīti, kurā var ievietot A5 formāta lapu. Rāmīši būs paredzēti dažādu putnu un zvēru pēdu nospiedumiem. Rāmīši var būt arī pašdarināti un tie pēc tam būs apskatāmi muzejā. Sacensību dienā komandām pašām būs jāierāmē jau sagatavoti attēli. Rāmīša otrā pusē jāuzraksta komandas nosaukums."

Vairāk par pasākumu skatit šeit >>>

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru