pirmdiena, 2013. gada 30. septembris

„Labie darbi” Kazdangā

 2013.gada 28.septembrī notika tūrisma rallija „Ventas rudens 2013” 5.posms. Fotoorientēšanās dalībniekiem kontrolpunkti bija jāmeklē senatnīgajā Kuldīgā, Saldū, Skrundā un daudzās citās brīnišķīgās vietās Kuldīgas - Saldus pusē 350 km garumā.
 2011.gadā autofotoorientēšanās sacensību dalībnieki uzsāka "Labo darbu" tradīciju, gandrīz katrā posmā kopīgi padarot kādu sabiedriski lietderīgu darbu.
 Šajā gadā „Labo darbu” kontrolpunkts bija Kazdangā, barona Manteifeļa celtajā Kazdangas pilī. Katrai komandai bija mājasdarbs - jāsagatavo foto rāmītis (varēja gan pirkt veikalā, gan izgatavot paši), kurā ievietot A5 formāta attēlu. Sagatavotajā rāmītī katra komanda pēc izvēles ierāmēja sagatavotos putnu un zvēru attēlus un pēdu nospiedumus. Visi rāmīši ar attēliem tiks izmantoti Kazdangas muzejā.
 Kopā Kazdangu apmeklēja 53 no reģistrētajām 60 autofotoorientēšanās ekipāžām, atstājot muzejam dažnedažādus jaukus un interesantus foto rāmīšus gan iegādātus, gan ļoti oriģinālus paštaisītus no dažādiem dabas materiāliem – apdarinātus ar gliemežvāciņiem, akmentiņiem, sūnām, zīlēm, pužļa gabaliņiem un auto, viens pat ar ēdamām lietām – riekstiem, rozīnēm un konfektītēm.

 Kazdangas muzejs saka lielu PALDIES gan sacensību organizatoriem, gan foto orientēšanās dalībniekiem par „Labo darbu” - jaukajiem rāmīšiem un aicina visus apskatīt muzeja piedāvātās ekspozīcijas!

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana