piektdiena, 2013. gada 27. septembris

Godināsim līdzcilvēkus!

Vēstures notikumi ir savirknējušies tā, ka Latvijas valsts gaišākie svētki tiek svinēti gada tumšākajā laikā. Varbūt tieši tādēļ mums ir nepieciešams tik ļoti daudz gaismas šī vārda tiešā un pārnestā nozīmē. Mūsu skaistajai un dārgajai Latvijai šogad aprit 95. Katram īstenam šīs zemes patriotam tie ir tikpat īpaši svētki kā paša vai savu tuvāko cilvēku dzimšanas diena. Tāpat kā katrs savā gadu mijā, arī Latvijas gadskārtu svētkos mēs pārdomājam to, kas gada laikā noticis, kas mainījies, kas piepildījies, ko varbūt varējām darīt citādāk vai kas tomēr neizdevās.
Kazdangas Pagasta pārvalde aicina arī Jūs, mīļie kazdandznieki, atskatīties atpakaļ, paskatīties apkārt, ievērot un darīt zināms arī mums, tos cilvēkus, kas Jums un pagastam palīdzējuši pēc vislabākās sirdsapziņas. Vai arī gluži vienkārši jau ilgu laiku ir sirds cilvēki un atbalsts, kādam citam.
Labs vārds naudu nemaksā! Sumināsim mūsu goda līdzcilvēkus kā katru gadu valsts svētku koncertā, 16.novembrī. (Ieteikumus iesniedziet Kazdangas pagasta pārvaldē vai kultūras centrā līdz 1. novembrim)
Jo Latvijas stiprums ir mūsu cilvēkos. Tādos, kas savus darba pienākumus veic pēc sirdsapziņas. Tādos, kas savās ģimenēs audzina krietnus un godprātīgus bērnus. Tādos, kas dzīvo un strādā savai Latvijai.Kazdangas kultūras darbu organizatore
 Inese Birkenfelde

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru