ceturtdiena, 2013. gada 11. aprīlis

Ripo pretī pavasarim


Hei, tuvojas pavasaris, jāsāk aktīvāk kustēt... maija svētku brīvdienās aicinu izkustināt savus velosipēdus, palūkot vai nav kaut kas ziemas laikā nav ierūsējis, ja ir, laicīgi saved kārtībā un uz priekšu! Laid pretī piedzīvojumam! Aicinu uz aktīvu un atraktīvu velo orientēšanās pasākumu Kazdangā. Tātad 
tiekamies 5. majā plkst. 10:00 pie Kazdangas pils
Pirms tam vari paspēt iepirkties pavasara tirdziņā, kas notiks pie kultūras centra . Un neaizmirsti interesanti, neierasti noformēt savu braucamo un, protams, arī pats uzvelc mugurā ko neierastu, par to var izpelnīties papildus balvu...

Pavasara velo orientēšanās Kazdangā nolikums
Sacensību mērķis: Iepazīstināt iedzīvotājus ar Kazdangas kultūrainavu, parka infrastruktūru, popularizēt riteņbraukšanu kā ilgtspējīgu dzīvesveidu.
SACENSĪBU VIETA UN LAIKS:   Starts un finišs pie Kazdangas pils (Adrese: Jaunatnes gatve1, Kazdanga, Aizputes nov.).
Sacensības notiek 2013. gada 5. maijā.
Pieteikšanās: uz vietas pie Kazdangas pils, reģistrācija no plkst. 1000
Dalībnieki:Visi interesenti, kuriem riteņbraukšanā ir pietiekama fiziskā sagatavotība, ievērojot transporta kustības un drošības noteikumus.
Sacensību norise: dalībniekiem ar kartes un kompasa palīdzību izmantojot velosipēdu iespējami īsā laikā jāapmeklē noteiktu skaitu apvidū atzīmētu kontrolpunktu un jāatzīmējas katrā kontrolpunktā, kā arī jāatbild uz jautājumiem. Kartes tiks izsniegtas pie pils..
Organizatori neuzņemas atbildību par dalībnieku nolikuma nezināšanu un neievērošanu.
Orientēšanās laiks: no plkst. 1100 līdz 1300
DALĪBAS MAKSA. Ls 1,- no personas, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas
Dalībnieki un distance:       pirmsskolas vecuma bērniem – marķēta trase;        7 – 12 g.līdz 10 km; 13 – 16 g. ~10 km; 16 - ... g. ~20 km.
vieta: Kazdangas apvidus, parks.
Starta kārtība: Brīvs starta laiks, taču izbraukšanas brīdis tiek piefiksēts.
Finišā uzvarētājs ir tas, kurš visātrāk atradis visus kontrolpunktus un iesniedzis visvairāk pareizo atbilžu uz jautājumiem.
Distance: Mērogs 1:7500, H 2.5m Vidēji blīvs grantēto un asfaltēto ceļu tīkls, samērā labi izbraucami parka celiņi.
Drošība: Dalībniekiem tiek lūgts padomāt par savu un apkārtējo drošību un ievērot ceļu satiksmes noteikumus, kā arī padomāt par velosipēda aprīkojuma prasībām. Velobrauciena rīkotāji neatbild par iespējamām traumām brauciena laikā.
Apbalvošana: plkst. 1400  1. - 3. vietu ieguvēji saņem balvu, kā arī specbalva par veiksmīgāko un interesantāko noformējumu. Pārsteiguma balvas par interesantāko, atraktīvāko noformējumu sev un velosipēdam.
Rīko: Distanču plānošana un ierīkošana – Rudīte Štube, Māra Tīmane
Kazdangas TICja rodas kādi jautājumi, droši jautā - Jaunatnes gatve 2, Kazdanga, t. 29103813, e-pasts: kazdanga.tic@inbox.lvNav komentāru:

Komentāra publicēšana