svētdiena, 2013. gada 3. marts

Ziemas izklaide uz slēpēm


24.februārī Kazdangā, stadionā pie ezera, tika rīkots pasākums „Ziemas izklaide uz slēpēm”.  Pasākuma dienā laiks bija saulains, tieši kā radīts izklaidēm. Uz pasākumu bija ieradušies necerēti daudz dalībnieku, gan lieli, gan mazi. Pēc katra dalībnieka ieskatiem varēja slēpot cik viņš pats vēlējās, kā arī piedalīties slēpošanas sacensībās. Pēc slēpošanas, dalībnieki sildījās pie ugunskura, cepa līdzpaņemtās desiņas un baudīja karstu tēju. Vēlamies izteikt lielu Paldies Kasparam Rudītim par noorganizēto pasākumu, par sagādāto tēju, par sagatavoto trasi slēpošanai, kā arī par sagādātām slēpēm. Vēlam veiksmi turpmāk rīkotajos pasākumos!
Dalībnieki.


Kazdangas pagasta aktīvākie slēpotāji 24. februārī pulcējās uz nelielu izslēpošanos. Sākumā tika piemeklēti zābaki un slēpes, pēc tam iepazinās ar slēpošanas distanci. Kad trase bija iepazīta un ķermenis iesildīts, tad dalībnieki pārbaudīja savus spēkus slēpojot 2km sievietes un 4km vīrieši uz laika kontroli. Kopā pasākumā piedalījās 26 slēpot gribētāji un netrūka arī to atbalstītāji. Iepriecināja  tas, ka pasākumā piedalījās bērni kopā ar vecākiem.
Pēc slēpošanas dalībnieki baudīja karstu tēju un cepa uz ugunskura līdzpaņemtās desiņas. Pašiem mazākajiem dalībniekiem noslēgumā tika piedāvāta vizināšanās ar ragaviņām pa trases daļu aiz automašīnas. Laika apstākļi bija ļoti labi un visi dalībnieki un līdzjutēji gandarīti par svētdienas aktīvo atpūtu.
Kazdangas pagasta sporta cienītājiem:
23. – 24.martā Kazdangas sporta zālē tiek organizēta sporta diena. Sporta dienas programmā florbols, šaušana ar pneimatisko šauteni, galda teniss, novuss, šautriņas, klinšu siena. Sacensību sākums plkst. 10:00. Sīkāka informācija tiks atspoguļota afišā.

Sporta metodiķis: K.Rudītis

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana