pirmdiena, 2013. gada 11. marts

...tiek gatavotas norādes...

Kazdangas parks mani vienmēr ir apbūris ar savu vienreizīgumu, ar savu skaistumu visos gadalaikos. Tajā vienmēr var justies labi, gan ziemā uz sniegota kalna, gan pavasara vizbulīšu pļavās un protams arī vasarā vai zeltainā rudenī.
Šis ir laiks, kad tā pavisam nemanāmi dienas kļūst garākas, ar katru dienu putni arvien vairāk sāk čivināt, plūst avotu tērcītes, gribas iziet parkā to visu izbaudīt. Piesaulītē jau zied pa kādam sniegpulkstenim un pašai gribas gavilēt. Saulainajās dienās tā vien gribas iziet un izmest kādu līkumiņu pa parka sniegotajām takām. Nedēļas nogalē sastapu ne vienu vien parka koku, saules un putnu balss baudītāju.  
Nu jau kādu brītiņu pie mums notiek aktīva rosīšanās, domājam par pavasari, par vasaru, kad Kazdangas parku apmeklēs tūristi, viesi, radi un draugi. Lai ceļinieki neapmaldītos tiek gatavotas norādes, gan uz tūrisma objektiem, gan uz atpūtas vietām.  Vēl viss ir procesā, bet tiklīdz nokusīs sniegs un kokos sulas sāks straujāk ritēt, tad norādes būs nokļuvušas savās vietās, mums pašiem un Tev prieku. 
Māra

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana