svētdiena, 2013. gada 3. marts

Grāmatas „Kapenēs šovakar dejas” atvēršanas svētki


Kazdanga var lepoties ar ne vienu vien cilvēku, kurš Kazdangu ir iemīlējis un tās skaistumu iemūžinājis savos darbos – gleznās, dzejoļos, grāmatās. Te varētu minēt, tālākā pagātnē – Vilhelmu Purvīti ar gleznu „Vakara saule”, dzejniekus - Imantu Ziedoni ar grāmatu „Kurzemīte”, dzejoli „Kazdanga”, Andu Līci – ar dzejoli „Māteru Jura pusē”, Valiju Brutāni ar dzejoļiem - „Amūras korķa koks” un „Zirgs”, Albīnu Dzeni ar neskaitāmām gleznam u.c.
Bet, jo īpaši gribas pieminēt dzejnieci un rakstnieci Irmu Markopu. Viņai Kazdanga ir īpaši tuva, jo šeit ir pavadīta viņas bērnība un skolas laiks. Jau 2011.gada jūlijā Kazdangas pilī notika viņas grāmatas „Laika upe plūst un plūst...” atvēršanas svētki.
2013.gada 16.martā plkst.14:00 Kazdangas pilī atkal svētki. Šoreiz Irmas Markopas grāmatas „Kapenēs šovakar dejas” atvēršanas svētki. Grāmata veltīta Kazdangai, klasesbiedriem un visiem, kuri Kazdangā iemīlējušies.
Pasākumu kuplinās – aktieri – Ilga Martinsone un Jānis Dreiblats, ar dziesmām piedalīsies Andris Kristons, ar muzikālo pavadījumu - Edmunds Talalass.
Grāmatu būs iespējams iegādāties, cena – LVL 2.00
Aicināti visi Kazdangas un grāmatas autores cienītāji!
Kazdangas muzeja vadītāja Ilze Holštroma

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana