piektdiena, 2012. gada 27. janvāris

Prāniskā dziedināšana

Kazdangā varēs apgūt enerģētiskās aizsardzības meistarklasi un noklausīties prāniskās dziedināšanas ievadlekciju19. februārī plkst 10:00
Kazdangas pils mazajā zālē tiek aicināti visi interesenti uz enerģētiskās pašaizsardzības meistarklasi. Šajā meistarklasē jūs apgūsiet dažas vienkāršas enerģētiskās aizsardzības metodes, kuras uzlabos jūsu dzīves kvalitāti. Tās var tikt pielietotas gan mājās, gan darba vietā, gan atrodoties ceļā. Šīs metodes ir vienkāršas un tūlīt izmantojamas. Meistardarbnīcu un ievadlekciju vadīs Markuss Leinhaupls (Markus Leinhäupl), sertificēts Pranic-Healing skolotājs (Vācija). Meistarklase notiks vācu valodā ar tulkojumu latviski, ilgums 3 stundas.
Dalības maksa meistarklasē Ls 10, -

Pēc enerģētiskās aizsardzības meistarklases Plkst. 14.00 notiks praniskās dziedināšanas ievadlekcija. Ievadlekcijā Jūs saņemsit atbildes uz jautājumiem.
 Kā es varu uzlabot savu dzīves kvalitāti un veselību? Kas ir prāna? Kas ir prāniskā dziedināšana un no kurienes tā ir cēlusies? Vai prāniskā dziedināšana var palīdzēt arī manā slimību gadījumā?  Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildes saņemsiet lekcijas laikā. Pie tam prāniskās dziedināšanas metode tiks demonstrēta ar kāda brīvprātīgā piedalīšanos. Dziedināšana ar prānu ir lielisks papildinājums klasiskajai medicīnai un to ar panākumiem lieto dažādu specialitāšu ārsti un ar medicīnu nesaistīti cilvēki visā pasaulē. 
Dziedināšanu ar prānu var apgūt jebkurš jaunai pieredzei atvērts cilvēks.
Dalības maksa ievadlekcijā Ls 2.-

PRĀNISKĀ DZIEDINĀŠANA
*    ir maigas iedarbības, viegli apgūstama un efektīva dziedināšanas metode
*    ir dziedināšanas veids bez fiziska kontakta ar ķermeni
*    veicina pašdziedināšanos un novērš saslimšanas
*    nostiprina fizisko, mentālo un emocionālo veselību
*    iedarbojas, neizraisot blakusparādības
*    neaizstāj klasisko vai alternativo medicīnu vai citas dziedniecības metodes, bet gan papildina tās un ir svarīgs elements veselības profilaksē
*    ir labi saprotama un sistemātiski pielietojama metode
*    attīsta intuīciju, jūtīgumu un līdzjūtību
*    veicina personības izaugsmi un individuālo garīgo pilnveidošanos
*    aizsargā no negatīvo enerģiju iedarbības

 Vairāk informācijas www.prana-latvija.com
Lekcijas vadītājs Markuss Lainheupls sertificēts Pranic-Healing skolotājs no Vācijas. Markuss  ir komponists, pirms pieciem gadiem viņam parādījās trokšņi ausīs un prāniskā dziedināšana palīdzēja no šīs kaites atbrīvoties. Visu šo laiku viņš ir papildinājis un pilnveidojis savas zināšanas.

Kontakti informācijai un pieteikumiem:Māra Tīmane 29103813 kazdanga.tic@inbxo.lv
Sanita ogorodova, landshute (vācija) tel.: 0049-871-1355076, e-pasts: prana-latvija@web.de

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru