trešdiena, 2011. gada 28. decembris

„Vecīši” Kazdangas pilī

Foto. Dainis Ģelzis
     Ziemassvētki ir laiks, kad notiek dažādi brīnumi. Kazdangas pilī 13.decembrī pulcējās brīnumu nesēji bērniem – „ziemassvētku vecīši”. No gaidītajiem sešiem Kazdangas pagasta „vecīšiem” diemžēl varēja ierasties tikai divi, bet neskatoties uz to, pasākums izvērtās jauks, jo kur ir vecīši, tur ir jautrība - neiztrūka ne interesantu stāstu, ne rotaļu. Kopā dziedātās Ziemassvētku dziesmas Ilgas Blokas ģitāras pavadījumā, radīja jauku svētku noskaņu.
     Paldies, abiem „vecīšiem” un Rūķim par atraktivitāti un svētku noskaņas radīšanu.
          Kazdangas muzejā vēl varat paspēt apskatīties Ziemassvētku un Jaunā gada kartiņu izstādi „Šie gada baltākie svētki”. Izstādē aplūkojamas vairāk kā 1100 kartiņas - gan ne tik senas 30 un 40 gadus vecas, gan arī cienījamāka vecuma - 98, 100 un pat 105 gadus sena. Varam tikai minēt šo seno kartiņu „dzīves ceļu” un apbrīnot to māksliniecisko skaistumu un mīļumu, kas no tām nāk. Izmantosim iespēju aplūkot vienkopus tik daudz jauku laba vēlējumu sūtījumu.
     Paldies par izstādes bagātināšanu – Ļudai Ozoliņai, Lilijai Jonkusai, Maijai Purviņai, Mārai Ābelei, Ainai Vērsei, Maigai Holštromai, Mirdzai Dzeguzei, Renātei Goldbergai, Laimdotai Ivanovai, Mārai Tamsonei, Ritai Babrei, Regīnai Jaunpujēnai un Vilnim Holštromam.
     Paldies visiem, kuri gada laikā ir atbalstījuši muzejā notikušos pasākumus un, lai visiem jaunais Pūķa gads atnāk ar interesantām idejām, labu noskaņojumu un ieceru izdošanos!
Muzeja vadītāja Ilze Holštroma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru