trešdiena, 2011. gada 26. oktobris

Projekta „Radīt, sev un citiem prieku darīt!” aktivitātes

Hipotēku bankas Klientu kluba „Mēs paši” projektu konkursa apstiprinātais Kazdangas NVO „KODOLS” projekta  „Radīt, sev un citiem prieku darīt!”  ” radošās aktivitātes notiks Kazdangas pilī. Nodarbības notiks katru otrdienu plkst. 17:00
25.oktobrī – papīra gatavošanas darbnīca

1. novembrī – no pirmajā nodarbībā pagatavotā papīra gatavosim kartiņas (ja mājās ir kāds biezāks vai greznāks papīrs vai papīra strēmele, nospiesti augi, ziediņi utt. ,  ko varam izmantot kartiņu, kārbiņu vai blociņu darināšanā, būtu jauki,  ja tos ņemtu līdzi, sanāks interesantāki darbiņi )

8. novembrī – darbosies ziepju darbnīca (jāņem līdzi interesantas formas trauciņi (piemēram: konfekšu kārbām) ,  kur izliet ziepes. Skaisti, sažāvēti augi, piemēram: kumelīšu, kliņģerīšu tēja utt. Tās pievienosim ziepju bāzei, lai ir ne tikai skaisti, bet arī veselīgi)

15. novembrī- zīda gleznošanas darbnīca ( šoreiz paši parūpēsimies par zīda audumu un piespraudēm.  Iepriekš sarunājot zīdu apgleznošanai varu arī sagādāt, tikai tad jāņem līdzi kāds latiņš.  Dažāda izmēra rāmīši, būs uz vietas )

22. novembrī- turpināsim zīda apgleznošanas prasmju apgūšanu.

29. novembrī- notiks rotu gatavošana no polimēr māla ( līdzi jāņem nazītis, magnētiņš, brošiņas aizdarīte)

6.decembrī- darināsim un apdekorēsim sveces  (pašiem jāparūpējas par svecēm, ko vēlamies apdekorēt, līdzi jāņem parafīns, vasks vai mājās uzkrātie sveču gali, kas šai nodarbībā pārtaps jaunās svecēs, kā arī salvete ar interesantu zīmējumu, būšu sagādājusi vaska plāksnītes un šķidro vasku, te nu atkal kādu latiņu paņemiet līdzi)

13. decembrī- darbosies filcēšanas darbnīca (līdzi jāņem burbuļplēve, izsmidzināmais trauciņš)
Pēc šīs nodarbības visi darbiņi tiks izstādīti un būs apskatāmi pils mazajā zālē.

20. decembrī- dosimies ciemos pie pansionāta ”Rokaiži” iemītniekiem iepriecināt un apdāvināt :)

Un pati svarīgākā lieta, kas jāņem līdzi uz  šīm radošām nodarbībām  ir  labs noskaņojums, jaukas idejas un darboties prieks. Ja arī, kaut, kas no iepriekšminētā pietrūkst, risinājumu vienmēr centīsimies atrast.
Par turpmāko sekojiet līdzi informācijai www.kazdangaspils.com vai Kazdangas tūrisma centrā. Info tālrunis 29103813
Uz tikšanos pilī !
Māra Tīmane


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru